Sözcü Plus Giriş

Mahalleye dadandılar! Kesip kesip yakıyorlar!

İstanbul Şişli'de kimliği belirsiz kişiler üç aracı yakıp, 30 aracın lastiklerini kesti. Aynı sokakta dört gün önce de dokuz aracın lastiğinin kesildiği öğrenildi. 

07:32 -

Olay saat 05.20 sıralarında Şişli‘ye bağlı Paşa Mahallesi‘nde meydana geldi. Ortanca Sokak bulunan otomobillerin yandığını gören vatandaşlar durumu polise ve itfaiyeye haber verdi.

OTOMOBİLLER KULLANILAMAZ HALE GELDİ

Polis ekipleri sokak üzerinde araştırma yaparken, park halindeki bazı araçların lastiklerinin de kesilmiş olduğunu fark etti. Ortanca Sokak ve çevresinde yapılan kontroller sonucunda, üç sokakta park halindeki 30 aracın lastiklerinin kesilmiş olduğu ortaya çıktı. Araçların yandığı sokakta geçen perşembe günü de dokuz aracın lastiğinin kesildiği öğrenildi.

FOTO: DHA

Bir görgü tanığı sabah evine gittiği sırada araçların yandığını gördüğünü belirterek, “Polis ve itfaiyeyi aradım. 3-4 gün önce bu mahallede yine aynı olay gerçekleşti. 18 aracın lastikleri kesildi” dedi.

FOTO: DHA

Polise aynı sokakta dört gün arayla yapılan saldırıyı gerçekleştiren ve bir spor kulübüne ait bilet satış kulübesinin ateşe veren zanlıların yakalanması için çalışma başlattı. (iHA-DHA)

Son güncelleme: 13:27 27.01.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more