23 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı! Bu hafta da devretti!

Süper Loto'da haftanın sonuçları belli oluyor. Perşembe akşamları düzenlenen Süper Loto'da 3. devir sonrası büyük ikramiye katlanmış durumda. Geçtiğimiz haftalardan devreden 3 milyon 210 bin TL'lik büyük ikramiye bu akşamki çekilişte 4 milyon 697 bin TL olarak belirlendi. İşte 23 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama sayfası...

23 Nisan Süper Loto sonuçları açıklandı! Bu hafta da devretti!

Süper Loto’nun 653. hafta çekilişi bu akşam saat 21.15’te yapıldı. Her perşembe akşamı Milli Piyango tarafından düzenlenen Süper Loto çekilişinde bu akşam 3. devir sonrası büyük ikramiye heyecanlandırıyor. Geçtiğimiz haftalardan devreden 3 milyon 210 bin TL’lik büyük ödül bu akşam 4 milyon 697 bin TL’ye ulaştı. İşte 23 Nisan Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı.

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI


SÜPER LOTO OYUNU HAKKINDA

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. Süper Loto sonuçları perşembe geceleri saat 21.15 MPİ canlı yayını ile belirlenir. Kazandıran numaralar ise en hızlı şekilde Sözcü'den öğrenilir.

ŞANS OYUNU ÇEKİLİŞLERİ HANGİ GÜN YAPILIYOR?

Düzenli olarak gerçekleştirilen ve Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen şans oyunu çekilişlerindeki düzen şu şekilde;

Pazartesi günleri On Numara
Çarşamba günleri Şans Topu, Sayısal Loto
Perşembe günleri Süper Loto
Cumartesi günleri Sayısal Loto

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...