Sözcü Plus Giriş

Türk Tabipleri Birliği duyurdu: Dr. Nevzat Açık corona nedeniyle hayatını kaybetti

Türk Tabipleri Birliği (TTB), Elazığ'da Üroloji Uzmanı olarak görev yapan Dr. Nevzat Açık'ın (67) Covid-19 sebebiyle hayatını kaybettiğini duyurdu.

Evren DEMİRDAŞ / Elazığ
Güncellenme: 07:21, 05/10/2020
Türk Tabipleri Birliği duyurdu: Dr. Nevzat Açık corona nedeniyle hayatını kaybetti

Corona virüsü salgınının başından itibaren 7 aydır ön saflarda savaşan sağlık çalışanlarından gelen kötü haberler sıklaştı. Türk Tabipler Birliği(TTB) corona virüse yakalanan bir doktorun  daha hayatını kaybettiğini açıkladı.

“BİR ARKADAŞIMIZI DAHA KAYBETTİK”

TTB sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bir arkadaşımızı daha kaybettik. Elazığ’da görev yapan meslektaşımız Üroloji Uzmanı Dr. Nevzat Açık bu akşam COVID-19 nedeniyle yaşamını yitirdi. Ailesinin ve tüm sağlık camiasının başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.

TTB, HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISINI DUYURMUŞTU

Türk Tabipler Birliği (TTB) 23 Eylül'de, Covid-19 salgınının altıncı ayının geride bırakılmasıyla yaşamını yitiren sağlıkçıların sayısının 43'ü hekim olmak üzere 100'e yükseldiğini açıklamıştı.

İlginizi ÇekebilirÜç sağlık çalışanı daha coronadan hayatını kaybetti!Üç sağlık çalışanı daha coronadan hayatını kaybetti! İlginizi ÇekebilirSon dakika... Türkiye'deki güncel corona verileri açıklandı! İşte 4 Ekim tablosuSon dakika... Türkiye'deki güncel corona verileri açıklandı! İşte 4 Ekim tablosu

 

Yayınlanma Tarihi:23:36,
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more