Üzerine kolonya döküp yanıyor mu diye merak etti! Alevler içinde kaldı

Erzincan'da üzerine kolonya dökerek yanıyor mu diye merak edip çakmağı çakan 12 yaşındaki çocuk, ölümden kıl payı kurtuldu.

Erzincan’da oturan Altun K.’nın 5 çocuğundan en küçüğü olan Orhan K., evde tek başına oturduğu sırada üzerine kolonya döktü. Kolonyanın yanıp yanmayacağını merak eden Orhan K., mutfaktan aldığı çakmağı yakınca bir anda alevler içinde kaldı. Yanan kıyafetlerini çıkaramayan Orhan K., koşarak dışarı çıkıp bahçede oturan annesi ve yakınlarından yardım istedi.

ŞOKA GİRDİLER

Gördükleri manzara karşısında şaşkına dönen anne ve yakınları bir anda ne yapacaklarını şaşırdı. Küçük çocuğun dayısı Cemal Bayram, yeğeninin üzerinde yanan kıyafetleri çıkartarak kurtardı.

”SÖNDÜRMEYE ÇALIŞTIM AMA…”

Vücudunda iki ve üçüncü derece yanıklar bulunan Orhan K., “Üzerime kolonya döktüm. Sonra bunun yanıp yanmayacağını merak ettim. Mutfaktan aldığım çakmağı yakınca alevler içinde kaldım. Söndürmeye çalıştım ama söndüremedim. Bağırarak dışarı çıkıp yardım istedim. Dayım üzerimdeki kıyafetleri çıkardı. Ama canım çok yandı. Benim yaptığımı kimse yapmasın” dedi. (DHA)

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...