Sosyal yardım sonuçları e-Devlet sorgu ekranı… Pandemi sosyal yardım sonuçları açıklandı mı?

Sosyal yardım başvuruları sürüyor ve 1000 TL’lik sosyal yardım parasından faydalanmak isteyen ihtiyaç sahibi vatandaşlar, değerlendirmelerin ardından bu yardımı alabiliyor. Geçtiğimiz haftalarda başlayan 3. faz sosyal yardım başvuruları ve sonuç ekranına dair detaylar haberimizde yer alıyor...

Sosyal yardım sonuçları e-Devlet sorgu ekranı… Pandemi sosyal yardım sonuçları açıklandı mı?

Corona virüsü sürecinde ekonomik olarak etkilenen vatandaşların şartları sağlaması durumunda başvurularıyla birlikte sosyal yardım ödemeleri yapılıyor. Corona virüsü sürecinde ekonomik olarak etkilenen vatandaşların şartları sağlaması durumunda başvuruları kabul ediliyor ve 1000 TL’lik sosyal yardım parasını almaya hak kazanıyorlar. İşte başvuru sonucu sorgulama ekranı ve başvuru linki…

SOSYAL YARDIM 4.FAZ BAŞVURUSU OLACAK MI?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk yaptığı açıklamalarla, 3. Faz için değerlendirme süreci ve başvuru kabulünün devam ettiğinin altını çizdi. Açıklamalardan sosyal yardımlarda 4. faz başvurularının henüz gündemde olmadığı ve sosyal yardım isteyenlerin 3. faza başvuru yapabileceği söylenebilir.

PANDEMİ SOSYAL YARDIM BAŞVURU EKRANI

Sosyal yardım sonuçları nasıl öğrenilir? Başvuru ve sorgulama ekranı…

1000 TL'LİK SOSYAL YARDIM DETAYLARI

Türkiye’de corona virüsü ile birlikte pandemi sosyal destek yardımları da hayata geçirildi. 1000 TL nakdi olarak ödenen pandemi yardımları, üç faz olarak ödenecek. İlk iki faz ödemeleri, dernek ve vakıfların belirlediği ailelere ödenmiş, 3. faz için ise e-devlet üzerinden başvurular alınmıştı.

Bakan Selçuk, 3. fazda şimdiye kadar 620 bin kişiye ödemelerin yapıldığını açıkladı. Sosyal yardım ile ilgili sorgulamaları aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

PANDEMİ SOSYAL YARDIM SORGULAMA EKRANI

aile Corona e-devlet para Türkiye
Loading...