Sözcü Plus Giriş

Fifa 21 ön sipariş Sözcü’de %10 indirimli. En uygun fiyattan ön satın almanızı yapabilirsiniz

EA Sports, FIFA 21 için heyecanla beklenen tarihi açıkladı. FIFA 21, 9 Ekim 2020'de piyasaya çıkıyor. Daha hızlı yükleme süreleri, otantik yeni ortamlar, dinamik aydınlatma ve yepyeni gerçeklik düzeyi özellikleriyle gelen FIFA 21'i en ucuz fiyata satın almak için sozcu.com.tr okurlarına özel indirim kodunu kullanabilirsiniz.

Sozcu.com.tr
12:31 -
Fifa 21 ön sipariş Sözcü’de %10 indirimli. En uygun fiyattan ön satın almanızı yapabilirsiniz

FIFA 21 ile gelişmiş animasyon teknolojisi, ultra hızlı tepki veren ve gerçekçi oyuncu hareketi deneyimlemeye çok az kaldı. Pandeminin neden olduğu dünya çapındaki kesintiye rağmen, FIFA’nın bir sonraki bölümü için planlanan tarihte satışta olacak.

EA, yeni nesil konsolların sunduğu görsel iyileştirmelerin yanı sıra, PS5 için de dokunsal geribildirim desteğini sunacak. Ön sipariş alımlarına başlayan FIFA 21’e en ucuz yoldan ulaşmak istiyorsanız SÖZCÜ okurlarına özel kodu kullanabilirsiniz.

SÖZCÜ kodu ile FIFA 21’i ek indirimle 365 TL’ye satın alabilirsiniz…SOZCU10 koduyla indirimli
Hemen al

SÖZCÜ OKURLARINA BÜYÜK İNDİRİM

FIFA 21’i indirimli satın almak için tek yapmanız gereken Voidu.com adresinden oyunu sepetinize eklemek ve ödeme kısmında “sozcu10” kodunu kullanarak ekstra yüzde 10 indiriminizi almak…

İLGİLİ HABERFIFA 21 yeniliklerle geliyor! Çıkış tarihi, fiyatı belli oldu...FIFA 21 yeniliklerle geliyor! Çıkış tarihi, fiyatı belli oldu...

 

Son güncelleme: 20:14 01.09.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more