Kraliçe II. Elizabeth, Harry ve Meghan’ın ırkçılık suçlaması sonrası ilk kez görüldü

Prens Harry ve eşi Sussex Düşesi Meghan Markle'ın, Amerikalı ünlü televizyon sunucusu Oprah Winfrey'e verdikleri röportajın ardından Kraliçe II. Elizabeth ilk kez törende görüntülendi. 

Kraliçe II. Elizabeth, Harry ve Meghan’ın ırkçılık suçlaması sonrası ilk kez görüldü

Kraliçe II. Elizabeth, İngiltere Prensi Harry ve eşi Meghan Markleın ABDli medya yıldızı Oprah Winfrey ile yaptığı röportaj sonrası ilk kez kamuoyunun önüne çıktı.

94 yaşındaki Kraliçe Elizabeth bugün, Runnymede’de bulunan CWGC Hava Kuvvetleri Anıtında Kraliyet Avusturalya Hava Kuvvetlerinin 100. yıldönümünü etkinliği için düzenlenen törene katıldı.

Kraliçe Runnymede’de İngiliz Milletler Topluluğu Savaş Mezarları Komisyonunun Genel Müdürü Claire Horton ve Avusturalya Yüksek Komiseri George Brandis tarafından karşılandı. İngiliz medyası Kraliçe 2’inci II. Elizabeth’in törende giydiği açık yeşil renkli elbisesine de dikkat çekti.

KRALİYET AİLESİNE IRKÇILIK SUÇLAMASI

İngiliz kraliyet ailesinin büyük tepkisini çeken röportajda Meghan Markle çok zor bir süreç geçirdiğini itiraf etti. Markle, “5 aylık hamileyken intihara meyilliydim. Kate Middleton beni ağlattı ve Kraliyet ailesi de Archie’nin ne kadar esmer olacağını bilemediklerinden endişe ettikleri için ona prenslik unvanı vermeyeceklerini ima etti” ifadesini kullanmıştı.

Röportajda Kraliyet Ailesine yapılan ırkçılık suçlaması ise tüm dünyada manşetlerde kendine yer buldu. Ardından Markle’ın firma olarak adlandırdığı aile sarsıntı yaklaşık 85 yılın ardından yaşadığı en büyük krizle baş başa kalmıştı.

Kraliçe Elizabeth'ten Türk öğrenciye mektup İlginizi Çekebilir Kraliçe Elizabeth'ten Türk öğrenciye mektup İngiliz basınından Kraliçe II. Elizabeth karikatürüne tepki İlginizi Çekebilir İngiliz basınından Kraliçe II. Elizabeth karikatürüne tepki

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...