Özal’dan Kılıçdaroğlu’na: Maskelerden ne zaman kurtulacağız?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 8’inci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın eşi Semra Özal ve ailesini Beşiktaş’taki evlerinde ziyaret etti. Semra Özal, Kılıçdaroğlu'na maskelerden ne zaman kurtulacaklarını sordu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün 8’inci Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal’ın eşi Semra Özal ve ailesini Beşiktaş’taki evlerinde ziyaret etti.

Kılıçdaroğlu’na ziyarette Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve CHP İl Başkan Vekili Hale Özcömert Coşkun da eşlik etti. Kılıçdaroğlu’nu kapıda eski milletvekili Ahmet Özal ve Efe Özal ile eşi Sinem Özal karşıladı.

Kılıçdaroğlu sohbete Semra Özal’ın hatırını sorarak başladı. İyi olduğunu belirten Semra Özal, Kılıçdaroğlu’na maskelerden ne zaman kurtulacaklarını sordu.

Kılıçdaroğlu ise “Aşıyı olduk. Antikor testi de yaptık o da fena sayılmaz” diyerek cevapladı.

Kılıçdaroğlu, genç ve yakışıklı bir belediye başkanımız var diyerek Rıza Akpolat'ı işaret etti.

Semra Özal ise “Ben doğma büyüme Beşiktaşlıyım” dedi.

Kılıçdaroğlu: Kimlerin damarlarında kafir ve zalim kanı akar, vatansever Sütçü İmam'dan beri çok iyi biliriz İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu: Kimlerin damarlarında kafir ve zalim kanı akar, vatansever Sütçü İmam'dan beri çok iyi biliriz Kılıçdaroğlu'ndan İmamoğlu'na: İnandığın yolda devam et İlginizi Çekebilir Kılıçdaroğlu'ndan İmamoğlu'na: İnandığın yolda devam et

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...