Sözcü Plus Giriş

Son dakika… Erdoğan, amirallerin bildirisiyle ilgili toplantı yapacak

Emekli amirallerin bildirisiyle ilgili sıcak bir gelişme daha yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın saat 15.00'te bir değerlendirme toplantısı yapacağı bildirildi.

Güncellenme: 20:33, 04/04/2021
Son dakika… Erdoğan, amirallerin bildirisiyle ilgili toplantı yapacak

Emekli amirallerin yayımladığı bildiri gündemdeki yerini koruyor. Siyasi partilerden art arda açıklamalar gelirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da yarın saat 15.00’te bir değerlendirme toplantısı yapacağı bildirildi. Toplantının Beştepe’de gerçekleşeceği açıklandı.

MYK ÖNE ALINMIŞTI

AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin, katıldığı bir televizyon programında yaşanan gelişmelere değinmişti. Şahin, yayımlanan bildirinin ardından MYK toplantısının perşembe gününden pazartesi gününe alındığını duyurmuştu. Şahin şu ifadeleri kullanmıştı;

“Biz AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantımızı perşembe günü planlamıştık. Ancak bu son gelişmeler dolayısıyla yaptığımız değerlendirmeler neticesinde yarın AK Parti MYK, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak. Bu bildiriyi çok daha geniş bir şekilde değerlendireceğiz, ele alacağız. Bu konuda takındığımız tavrı daha da güçlendirmek için gerekli adımları atacağız.”

HAFTA SONUNU MARMARİS’TE GEÇİRMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Muğla'nın Marmaris ilçesi inşa edilen ve kamuoyu tarafından ‘yazlık saray’ olarak bilinen Cumhurbaşkanlığı Konukevi’ne gitmiş ve hafta sonunu orada geçirmişti.

 

İlginizi ÇekebilirEmekli amirallerden Montrö ve sarıklı amiral bildirisiEmekli amirallerden Montrö ve sarıklı amiral bildirisiİlginizi ÇekebilirCHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan emekli amirallerin bildirisiyle ilgili açıklamaCHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan emekli amirallerin bildirisiyle ilgili açıklamaİlginizi ÇekebilirAkşener'den bildiri açıklaması: Bu bir zevzekliktirAkşener'den bildiri açıklaması: Bu bir zevzekliktir

 

 

Yayınlanma Tarihi:17:54,