Ukrayna’dan Putin’in dublörü iddiası: Kulak farkını söyledi

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş devam ederken Kiev yönetiminden dikkat çekici bir iddia geldi... Ukrayna istihbaratı, Putin'in dublör kullandığını öne sürdü.

Ukrayna’dan Putin’in dublörü iddiası: Kulak farkını söyledi

Bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Soçi’de ağırlamaya hazırlanan Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile ilgili dikkat çekici bir iddia Ukrayna’dan geldi…

Ukrayna istihbarat kaynakları ve yetkilileri, Rusya Devlet Başkanı Putin’in son dönemde dublör kullanmış olabileceği iddiasını ortaya attı. Tümgeneral Kirilo Budanov, katıldığı televizyon programında Putin’in imajının son dönemde değiştiğini söylerken, bunun sebebinin ise dublör kullanmak olduğunu dile getirdi.

Geçen ay İran’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşen Putin’in dublör kullandığı iddia edilmişti.

Budanov, Putin’in kulağının en büyük farkı işaret ettiğini söylerken, “Putin’in dublörlerinin farklı alışkanlıkları, davranışları ve boyu var” dedi. Son dönemde Putin’in kamuoyunun karşısına çıktığında boyunda ve kulağının şeklinde ciddi değişiklikler olduğunu söylerken, “Fotoğraflara bakınca kulaklara dikkat etmek gerekiyor. Kulaklar parmak izi gibidir ve her insanın kulağı biriciktir, taklit edilemez” dedi.

Putin’in dublörlerinin farklı boylarda olduğuna ve farklı alışkanlıkları olduğuna dikkat çeken Budanov geçen ay İran’ın başkenti Tahran’da Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İran Cumhurbaşkanı Reisi ile görüşen Putin’in dublör kullandığını öne sürmüştü. Geçen ay Tahran’da çekilen görüntülerde Putin’in uçaktan inerken çekilmiş görüntüleri paylaşım rekoru kırmış ve Putin’in ağır aksak yürümesi ve hemen kameralardan uzaklaşması dikkat çekmişti.

Erdoğan-Putin görüşmesine saatler kala dikkat çeken analiz İlginizi Çekebilir Erdoğan-Putin görüşmesine saatler kala dikkat çeken analiz 'Erdoğan'la görüşen Putin, İran'a dublörünü getirdi' iddiası İlginizi Çekebilir 'Erdoğan'la görüşen Putin, İran'a dublörünü getirdi' iddiası Erdoğan'ın Putin'i bekletmesi gündem oldu: Çarpıcı yorum İlginizi Çekebilir Erdoğan'ın Putin'i bekletmesi gündem oldu: Çarpıcı yorum

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...