Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
John Wick 3’ün vizyon tarihi belli oldu
John Wick 3’ün vizyon tarihi belli oldu
Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği fenomen film John Wick'in üçüncüsü önümüzdeki yıl vizyona girecek. 
Kültür Sanat 28 Nisan 2018 - 14:01

John Wick, ilk iki filmiyle 260 milyon dolardan fazla gişe hasılatı elde etmiş ve birçok hayran kazanmıştı. Keanu Reeves’in bir kez daha intikam peşindeki tetikçi olarak boy göstereceği filmin üçüncüsü için çekimlere başlandı.

Serinin ilk iki filmini yöneten Chad Stahelski, yine yönetmenlik koltuğunda oturuyor. John Wick 3’ün konusu şöyle: “John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunun Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.”

ÖNÜMÜZDEKİ YIL VİZYONDA

Filmde Winston rolündeki Ian McShane’in kadroya geri döneceği, Common, Laurence Fishburne, ve Ruby Rose’un da serideki rollerinde yeniden yer alacağı söyleniyor.

John Wick 3 17 Mayıs 2019 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek.