Torunu açıkladı… Hitchcock tabut içerisinde oyuncak bebek göndermiş

ABD'li aktris Dakota Johnson; efsanevi yönetmen Alfred Hitchcock, annesi Melanie Griffith ve büyükannesi Tippi Hedren ile ilgili ürpertici bir olayı paylaştı.

Torunu açıkladı… Hitchcock tabut içerisinde oyuncak bebek göndermiş

Büyükannesi Tippi Hedren ve annesi Melanie Griffith gibi kendisi de oyunculuk yapan 32 yaşındaki Dakota Johnson, “Grinin Elli Tonu”, “Karanlık Kız” gibi filmlerle tanınıyor.

Melanie Griffith…

Vanity Fair’e konuşan Johnson, ünlü yönetmen Alfred Hitchcock’un bir keresinde annesi Melanie Griffith’e “büyükannesi Tippi Hedren’in oyuncak bebeğini” bir tabutun içinde, Noel hediyesi olarak gönderdiğini açıkladı.

Alfred Hitchcock…

Johnson, 1980’de, 80 yaşında vefat eden merhum yönetmenin bir “tiran” olduğunu söyleyerek “O, yetenekli ve üretkendi ama bu küçük bir kız için endişe verici, karanlık ve gerçekten çok üzücü bir hediye” dedi.

Tippi Hedren…

Tippi Hedren, zamanında Hitchcock’un favori oyuncularından biriydi ve 1963 tarihli “Kuşlar” filmiyle ünlenmişti.

İlerleyen dönemlerde Hitchcock’un, kendisiyle birlikte olmak isteme tekliflerini geri çeviren Hedren’in kariyeri bu nedenle ünlü yönetmen tarafından baltalanmıştı.

Ünlü oyuncu Michael J. Fox'a fahri Oscar ödülü İlginizi Çekebilir Ünlü oyuncu Michael J. Fox'a fahri Oscar ödülü Rowan Atkinson iptal kültürünü eleştirdi: 'Komedinin işi rencide etmektir' İlginizi Çekebilir Rowan Atkinson iptal kültürünü eleştirdi: 'Komedinin işi rencide etmektir' Unutulmaz filmlere imza atan ünlü yönetmen emekli mi oluyor? İlginizi Çekebilir Unutulmaz filmlere imza atan ünlü yönetmen emekli mi oluyor?

 

 

Loading...