Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazal Kaya ile Ali Atay evlendi! İşte Hazal Kaya’nın gelinliği…
Hazal Kaya ile Ali Atay evlendi! İşte Hazal Kaya’nın gelinliği…
Ünlü oyuncu çift Hazal Kaya ile Ali Atay sonunda muradına erdi. 5 yıllık birlikteliklerini evlilik ile taçlandıran çift objektiflere gülümseyerek poz verdi. Güzel oyuncu Hazal Kaya'nın gelinliği ise eleştirilere maruz kaldı.
Magazin 6 Şubat 2019 - 21:41

Hazal Kaya ile yönetmen-oyuncu Ali Atay, dün akşam saatlerinde Mecidiyeköy Fairmont Quasar İstanbul’da gerçekleşen törenle dünya evine girdi. 5 yıldır birlikte olan Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin nikah şahitliğini yapımcı Mustafa Uslu, oyuncu Ertan Saban, Hande Yılmaz ve Elif Dikeç yaptı. Çift, geçtiğimiz ay aile arasında nişanlanarak evliliğe ilk adımı atmışlardı.

 

Nikah öncesi büyük bir heyecan yaşayan Hazal Kaya, önceki gün dostlarıyla bekarlığa veda partisinde buluştu. Instagram hesabından gecede çekilen bir fotoğrafı paylaşan Kaya'nın oldukça mutlu olduğu görüldü. Fotoğrafta ayrıca Nur Fettahoğlu ile Yıldız Çağrı Atiksoy da yer aldı. Özgür Masur, imzalı gelinlik giyen Hazal Kaya, heyecanlı olduğunu belirterek “Bu kadar heyecanlanacağımı hiç tahmin etmiyorum. Özgür çok yakın arkadaşım ve 17 yaşındayken söz vermiştim, ‘Evlenirsem gelinliğimi sen yaparsın' diye. Öyle de oldu.” dedi. Ali Atay ise “Bu heyecan hiçbir şeye benzemiyormuş. Düğünle ilgili her şeyi Hazal organize etti. Ben sürekli şehir dışında çalışıyordum.” diye konuştu. Çift son olarak iş yoğunluğu nedeniyle balayını yazın yapacaklarını belirtti.

HAZAL KAYA’NIN GELİNLİĞİ BEĞENİLMEDİ

Hazal Kaya’nın gelinliği farklı tarzı ve rengi ile her ne kadar dikkat çekse de beğenilmedi.

Hazal Kaya ve Ali Atay

Son güncelleme: 08:02 - 07.02.2019