Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İnsanlık Suçu 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İnsanlık Suçu 3. son bölüm izle
İnsanlık Suçu 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İnsanlık Suçu 3. son bölüm izle
İnsanlık Suçu, Kanal D'nin yeni dizilerinden biri... İzleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İnsanlık Suçu 4. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte ayrıntılar...
Magazin 14 Nisan 2018 - 23:41

İnsanlık Suçu son bölümünde; Cemal, yaptığı beklenmedik hamle ile Selim'den ve tehditlerinden kurtulmayı başarmıştır. Bunun rahatlığını yaşarken, annesinden gelen telefon ile soluğu hastanede annesi ve kardeşi Esra'nın yanında alır. İnsanlık Suçu yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İNSANLIK SUÇU YENİ FRAGMAN İZLE


Hastanede Esra'nın bir bebeği olduğunu öğrenen Cemal adeta delirir. Ne kadar ısrar etse de Esra bebeğin kimden olduğunu Cemal'e söylemez. Cemal kardeşine zarar verme noktasına geldiğinde, onu durduracak kişi Suna olacaktır.

insanlik

Hülya'nın İstanbul'a geldiğini öğrenen Sami ise karmaşık duygular içindedir. Onu görüp yıllardır içinde tuttuklarını söylemek istemektedir. Ne var ki kocasının Cemal'e gösterdiği ilgiden zaten son derece rahatsız olan Emel, Sami'nin Hülya ile iletişim kurmasını affetmeyecektir. Bu arada Gökhan'ın eline geçen bazı fotoğraflar hem Suna'yı hem de Cemal'i son derece güç duruma sokar. Çaresizce bir çıkış yolu arayan Cemal'in imdadına ise Cevher yetişecektir.

İNSANLIK SUÇU FRAGMAN

İNSANLIK SUÇU SON BÖLÜM

Son güncelleme: 10:11 - 15.04.2018