Ünlü isimlerden Serra Yılmaz’a sert sözler

Geçtiğimiz yıllarda 'Türk'üm ama bu benim suçum değil' diyen ünlü oyuncu Serra Yılmaz, eleştiri oklarının hedefinde yer almıştı. İtalya'ya yerleşen Serra Yılmaz'ın Corona virüsü nedeniyle Türkiye'ye geri dönmek istediği iddia edilmişti. Ünlü isimler bu iddialar karşısında Serra Yılmaz'a sert sözlerle tepki gösterdi.

Ünlü isimlerden Serra Yılmaz’a sert sözler

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve 3 ay olmadan tüm dünyaya yayılan Corona virüsü ekonomiden, spora, kültürel faaliyetlerden bütün hayata kadar olumsuz yansımalarını sürdürüyor. Bu sıkıntıları en çok hisseden ülkelerden birisi de 1800’den fazla insanın Corona virüsü nedeniyle hayatını kaybettiği İtalya.

İDDİALARI YALANLADI

Ünlü oyuncu Serra Yılmaz, uzun süre önce Türkiye'yi terk edip İtalya'ya yerleşmişti. Corona virüsünün İtalya'daki bilançosunun artmasıyla Yılmaz'ın geri dönmek istediği iddia edildi. Oyuncu ise iddialara yanıt verdi.

MUSTAFA SANDAL TEPKİ GÖSTERDİ

Mustafa Sandal, bu iddialar karşısında Serra Yılmaz’a sert sözlerle tepki gösterdi. Sandal, “Serracım sen rahat ol, hiç keyfin kaçmasın. Bu virüs mutasyona uğramış akıllı bir virüs, kendinden büyük virüsleri anında tanıyor ve uzak duruyormuş” mesajını yazdı.

“MASON BUNAK!”

Sosyal medya hesabından Serra Yılmaz’a sert çıkan isimlerden biri de Erol Köse oldu. Sosyal medya hesabından paylaşan Erol Köse, “Türk olmak benim suçum değil deyip dalga geçen hain Serra Yılmaz, İtalya'da mahsur kaldım vatanım beni kurtarsın diyor mason bunak!” ifadelerinde bulundu.

Serra Yılmaz'dan Corona virüsü videosu geldi İlginizi Çekebilir Serra Yılmaz'dan Corona virüsü videosu geldi
Loading...