Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şahsiyet dizisi Puhu TV’de başlıyor! Şahsiyet dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?
Şahsiyet dizisi Puhu TV’de başlıyor! Şahsiyet dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?
Puhu TV'de bu akşam başlayan Şahsiyet dizisi izleyicilerde şimdiden merak uyandırdı. Başrollerinde Cansu Dere ve Haluk Bilginer'in yer aldığı Şahsiyet dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu merak ediliyor. İşte Şahsiyet dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 17 Mart 2018 - 20:13

Şahsiyet dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler? Puhu TV’de ilk üç bölümü yayına giren Şahsiyet dizisi sinema tadında olacak, konusu ise bir seri katil hakkında. Dizi alzheimer hastası bir adamın işlediği seri cinayetleri konu edinecek.

ŞAHSİYET OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Onur Saylak’ın, senaristliğini Hakan Günday’ın üstlendiği dizide önemli isimler var.

Başrollerini ise Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Hüseyin Avni Danyal, Müjde Ar, İbrahim Selim ve Fırat Topkorur’un üstlendiği yapımın merakla beklenen ilk bölümü, gelecek hafta izleyicilerle buluşacak.

 

ŞAHSİYET DİZİSİNİN KONUSU NE?

65 yaşındaki adli katip memurluğundan emekli olan Agah (Haluk Bilginer) ilecinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra'nın (Cansu Dere) kesişen yolları, heyecan dolu bir hikaye olarak karşımıza çıkacak. Peki, Agâh ve Nevra'nın adım adım birbirlerine yaklaşmaları sadece bir tesadüf mü yoksa büyük bir bulmacanın eksik bir parçası mı?

 

Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul'un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu'nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh'ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur. Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır.

 

Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder. Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir. Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir. Ancak Agâh'ın aldığı cinayet kararı, Nevra'nın hayatını da tamamen değiştirecektir.