Taraftar heyecanını kaybederse tribün sessizleşir. Tıklım tıklım dolmaz stat. Yeni yönetimin elinde bu kadro var. İş yapamayacak isimlerle dolu bu kadroda ne yapacaksınız? Önce teknik direktör meselesi halledilmeli. Haftaya transfer harekatı başlamalı. Zaten morali çok bozuk taraftarın beklemeye tahammülü kalmadı.

Üretemeyen orta saha yine sahnedeydi uzun süre. Salih maça iyi başlayamadı. Kasımpaşa’nın golünü, Salih’in tembel pasını iyi değerlendiren Da Costa attı. Kanatlar iyi çalışamadı uzun süre. Ama beraberlik Rashica’nın Semih’e asisti ile geldi.

Muleka bu takımın oyuncusu değil diye haftalardır söylüyorum. Keşke yanılsam. Hücum anında rakip yarı sahada yapılan top kayıpları sonrası orta alan Maçka Parkı gibi bomboş kalınca her rakibe moral verirsin. Kasımpaşa uzun süre maça ortak oldu bu yüzden.

Duran toplarda kaybedilen top sayısı çok fazla. Bu yüzden çok atak yedi Beşiktaş.

Cenk Tosun çok coşkulu bir oyunu sever. Dün yine formsuzdu ve etkisiz kaldı. Bu maçta da duran topların çoğu çöpe gitti. Mert ve Ersin bu sezon çok kötüler. Bu takımın kaleci ihtiyacı da olacak bu gidişle. Da Costa, attığı kolay gollerle dün akşamın yıldızı oldu.

Beşiktaş kendi evinde böyle önüne gelene bu kadar kolay teslim olursa süratle alt sıralara iner. Tarihi boyunca bu kadar çabuk ve kolay gol yiyen bir Beşiktaş hatırlamıyorum. Feda yılını hatırlıyorum da... Kara Kartal gibi savaşıyordu Beşiktaş.

Yönetimin işi zor. Bir an önce yeni teknik direktör ve transferler bitmeli. Kasımpaşa tarihi farkı kaçırdı.