Reklamsız Sözcü

Antalya’da dillere destan Hint düğünü!

Antalya dillere destan bir Hint düğününe ev sahipliği yapt, Düğün 4 gün 4 gece sürdü. Yapılan masrafları gelinin ailesi karşıladı.

android-time 19:53 7 Aralık 2015
Antalya’da dillere destan Hint düğünü!
Antalya dillere destan bir Hint düğününe ev sahipliği yapt, Düğün 4 gün 4 gece sürdü. Yapılan masrafları gelinin ailesi karşıladı.

G-20 Zirvesi kapsamında Suudi Arabistan Kralı ve beraberindeki heyete hizmet veren otel, şimdi de bir Hint düğününe ev sahipliği yaptı

Aggarwal ve Ahlawat ailelerinin 4 gün 4 gece süren düğün organizasyonuna, Dubai başta olmak üzere Hindistan Turizm ve Ekonomi Bakanı Mr. Ram Bilas Sharma ve yabancı basın mensuplarının da aralarında bulunduğu Mumbai, Delhi, Tayland ve Avrupa’dan yaklaşık 400 davetli katıldı.

BÜTÜN MASRAFLARI GELİNİN AİLESİ KARŞILADI
Gelin Sonali ve Damat Sumeet için 4 gün boyunca özel konseptlerde hazırlanan otelin farklı mekanlarında, yöresel kıyafetler ve sunumlar ile Hint rüzgarı esti.

Otelde bulunan Hint restoranı Masala’nın şeflerinin düğün programına özel hazırladığı Hint yemekleri ağırlıklı büfeleri, misafirlerden tam not aldı. Yaklaşık 300 odanın kapatıldığı düğünde, Hint geleneklerine göre tüm masrafları gelinin ailesi karşıladı.

HAZIRLIKLAR 3 AY ÖNCESİ BAŞLADI
Hazırlıkları 3 ay öncesinden başlayan düğün organizasyonu, Dubai’den gelen tasarımcılar önderliğinde hazırlandı. Konukların özel bir kitapçıkla takip ettiği düğün programının her anını, 12 profesyonel fotoğrafçı ve beraberindeki çekim ekibi takip etti.

“BU TÜR ORGANİZASYONLARDA BİR İVME YAKALADIK”
Düğüne ev sahipiği yapan otelin Genel Müdürü Çetin Pehlivan, alternatif pazarlara yönelik bu hacimdeki organizasyonların, özellikle 2016 yılında Türk turizmini bekleyen riskler göz önüne alındığında büyük önem taşıyacağını belirtti. Çetin Pehlivan, Hint düğünleri ile yakaladıkları ivmenin, Hint sineması Bollywood’un dikkatini çekerek her dönem özel sinema projeleri almalarını sağladığını, 2016 yılında da aynı ivmeyi, yakın dönemde ağırladıkları Suudi Kral ve heyeti sonrasında Arap pazarından beklediklerini kaydetti. DHA

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 20:1307.12.2015
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more