Reklamsız Sözcü

E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

E okul veli bilgilendirme sisteminin kullanıma sunulmasının ardından e okul üzerinden pek çok bilgi alınabilir duruma gelmiştir.

android-time 08:16 19 Aralık 2015
E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi
E okul veli bilgilendirme sisteminin kullanıma sunulmasının ardından e okul üzerinden pek çok bilgi alınabilir duruma gelmiştir.

Kişilerin e okul kullanarak yapacağı işlemlerde veliler kadar öğrenciler de sistemi kullanabilir. Giriş için üyelik bilgilerinin bilinmesi yeterlidir. Bu açıdan öğrencilerin üyelik bilgilerini bilmesi halinde sisteme istediği zaman giriş yapabilmesi mümkündür. Üstelik sadece öğrenciler için değil, üyelik giriş bilgilerini bilen tüm kişiler sisteme erişim sağlayabilir. Sizler de sunulan hizmetten yararlanarak öğrenci takibi yapabilir ve öğrencilerin okuldaki tüm durumlarını kontrol ederek kolayca öğrenebilirsiniz.

E Okul Sınav Tarihleri Öğrenme

E okul veli bilgilendirme sistemi giriş sonrasında sınav tarihleri hakkında da bilgi alınabilir. Öğrencilerin dönem içerisinde yapacağı tüm sınavların planlamaları önceden yapıldığı için e okul veli bilgilendirme sistemine de bililer girilir. Böylece veliler okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde öğrencilerin hangi tarihte sınavı olduğunu öğrenerek bu konuda güncel bilgi alabilir. Yapılan online işlemlerde kişilerin herhangi bir sorun yaşaması adına üyelik sistemi kullanılır. Bu nedene başta sınav tarihleri olmak üzere öğrenciler hakkında tüm bilgileri öğrenilmesi için okul veli bilgilendirme sistemi girişi yapılmalıdır. Giriş ekranı şöyledir;

Sorgulama biz tr blog sitesinin paylaşmış olduğu e okul veli girişi yazısında giriş için öğrenci bilgilerinin kullanılması gerektiği belirtilir. Aynı şekilde e okul öğrenci girişi detayları yazısın da öğrencilerin hangi bilgilerinin kullanılacağı açıklanarak, öğrencilerin TC kimlik numarası ile şifresinin kullanılması gerektiği belirtilir.

E Okul Menüsü

Giriş ekranının geçilmesi sonrasında sistemde kişilerin yararlanabileceği özel bir menü açılır. Sınav tarihleri için menüden ilgili seçimin yapılması gerekir. Seçim yapıldıktan sonra ise öğrencinin gireceği tüm sınavlar listelenir. Böylece sınavlara dair hiçbir soru işareti kalmaz. Sınav tarihler için örnek bir görüntü şöyledir

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 16:2207.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more