Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Acun Ilıcalı büyük kızı Banu Ilıcalı’yı evlendirdi
Acun Ilıcalı büyük kızı Banu Ilıcalı’yı evlendirdi
Acun Ilıcalı'nın 26 yaşındaki büyük kızı Banu Ilıcalı, akşam saatlerinde Swiss Otel'de gerçekleşen düğünle dünya evine girdi
Magazin 26 Eylül 2016 - 07:15

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, ilk evliliğinden olan kızı Banu Ilıcalı’yı dün akşam evlendirdi. Medyadan uzak tutuğu büyük kızı Banu Ilıcalı, Efe Ceyhun’la Swiss Otel’de gerçekleşen düğünle dünya evine girdi.

acunbanu

Ilıcalı’nın düğününe sanat, spor ve magazin dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Acun Ilıcalı’nın birlikte çalıştığı ve samimi olduğu ünlü isimler de gecede ünlü ismi yalnız bırakmadı.

 

ACUN’UN ESKİ EŞLERİ BİR ARADA

Acun Ilıcalı'nın ilk eşi Seda Başbuğ

Acun Ilıcalı’nın ilk eşi Seda Başbuğ

Banu Ilıcalı ve annesi Seda Başbuğ’un makyajını Sinem Kobal, Pelin Akil gibi isimlerin de gelin makyajını yapan ünlü make up artisti Hamiyet Akpınar yaptı.

İLGİLİ HABERAcun Ilıcalı'nın gizemli damadıAcun Ilıcalı’nın gizemli damadı

DÜĞÜNE ÜNLÜ AKINI

seyma

Ilıcalı’nın ikinci eşi Zeynep Ilıcalı ve sevgilisi Şeyma Subaşı da düğüne katılan isimler arasındaydı.

zeynepilicali

Subaşı’nın yanı sıra düğüne; Tülin Şahin, Hadise, Derya Açıkgöz, Mustafa-Emina Sandal, Murat Boz, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç, Nusret, Burcu Esmersoy, Öykü Serter, Alp Kırşan gibi isimler katıldı.

seymasubasi

 

Çiftin nikahını ise İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ kıydı.

tulinoykuserternusreteminaburcuseyma
Son güncelleme: 13:27 - 26.09.2016