Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan final yapıyor. İşte Beren Saat’li Kösem Sultan’ın final tarihi
Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan final yapıyor. İşte Beren Saat’li Kösem Sultan’ın final tarihi
Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisi başladığı ilk günden beri düşük reyting sonuçları yüzünden eleştiriliyordu.
Magazin 7 Mart 2016 - 13:22

Hülya Avşar’ın 10 yıl aradan sonra Safiye Sultan karakteriyle seyirciyle buluştuğu dizi, dev bütçesi ve güçlü prodüksiyonuna rağmen ilk bölümünden itibaren düşük reytingler aldı. Birinci Ahmet karakterine hayat veren Ekin Koç’un düşük performansı nedeniyle eleştiri oklarına hedef olduğu dizinin ilk bölümlerinde Kösem Sultan’ı 17 yaşındaki Anastasia Tsilimpio canlandırmış ancak reytingler kötü gidince hemen acil önlem alınmıştı.

BEREN SAAT AŞISI DA TUTMADI

Dizinin hikayesi hızlandırılmış ve Kösem Sultan karakteri için anlaşılan Beren Saat, 7. Bölümde apar topar dizi ekibine katılmıştı. Güzel oyuncu, sadece dizinin rol aldığı ilk bölümünün reytinglerini yüzde 20 oranında artırabilmiş, daha sonraki haftalarda izlenme oranı yine düşmüştü. Dün akşam Uçankuş TV’nin ‘İki Kadın Arasında’ programı Kösem Sultan’ın kesin olarak 26. bölüm sonunda, ‘Gecenin Kraliçesi’nin ise 15. bölüm sonunda biteceğini açıkladı.Bu hafta 17. Bölümüyle seyirciyle buluşacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan, 12 Mayıs’ta ekran ömrünü tamamlayacak.

Foto: Bülten

MERYEM İKİ BÖLÜM DAHA

Büyük umutlarla başlayan Gecenin Kraliçesi, 13. Bölümünün yayınlanacağı 5 Nisan’da değil, 15. bölümünün yayınlanacağı 19 Nisan’da ekrana veda edecek.