Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Özge Ulusoy kolunda 34 bin euro taşıyor
Özge Ulusoy kolunda 34 bin euro taşıyor
Tutumlu olduğunu söyleyen Özge Ulusoy'un kolundaki servet değerindeki saat kafaları karıştırdı.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 14 Şubat 2016 - 12:53

Bir ayakkabı firmasının sevgililer günü için tasarlanan modellerini tanıtan Özge Ulusoy,değeri 34 Bin Euro olan Rolex marka saatiyle güne damgasını vurdu.

Özdilek Parkta gerçekleştirilen lansmanda Ulusoy, sevgililer günü için eşlerin birbirine kırmızı ayakkabı almasını tavsiye etti. Sevgilisi Hacı Sabancı’ya sevgililer günü için özel işlemeli bir bileklik aldığını söyleyen Ulusoy, sevgilisin kendisine ne aldığını bilmediğini
söyledi.

Lansman'da medya mensuplarının sorularını yanıtlayan Ulusoy, sevgililer günü için ayakkabıları göstererek; “gördüğünüz gibi sevgililerimle buluştum” diye söze başlayarak:

“Aslında ben kırmızıya karşıyım ama nedense sevgililer günü yaklaşınca öyle oluyor. Ben o gün için de kırmızı bir şey ayarlamışım kendime, bugünkü lansmana da öyle bir şey yaptık. Köşemde bile ‘kırmızı giyebilirsiniz’ diye yazdım” dedi.

KOLUNDAKİ 34 BİN EUROLUK SAATLE ‘TUTUMLUYUM’ DEDİ

‘Alışveriş deyince kadınların aklına ilk gelen şey nedir’ sorusuna Özge Ulusoy; “alışveriş denince ayakkabı, çanta, aksesuardır” açıklamasını yaptı.

Benim de en zayıf noktam ayakkabı ve çantadır. Kendi koleksiyonum olduğu için zaten, hesaplı alışveriş yapmayı seviyorum. Hani paramın kıymetini bilirim. O yüzden de dikkatli alışveriş yapıyorum” dedi.

Kolunda 34 bin euro değerindeki Rolex marka saatiyle dikkat çeken Özge Ulusoy'un, servet değerindeki saatini sevgilisi Hacı Sabancı'nın mı aldığı; yoksa tutumlu oluşuyla biriktirdiği paralarla mı aldığı merak konusu oldu.