Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Tecavüzden kaçtı ölüme atladı
Tecavüzden kaçtı ölüme atladı
Emniyet’te olayın tüm detaylarını anlatan Erkan Ö. gözaltına alındı. Talihsiz genç kızın tecavüze uğrayıp uğramadığı otopsi sonucu belirlenecek.
Magazin 21 Mart 2016 - 23:10

GÜNLÜK KiRALADILAR

Genç dizi oyuncusu Gülay Bursalı, tecavüzden kurtulmak için kendini 10'uncu kattan aşağı bırakarak yaşamına son verdi. Erkek arkadaşı Erkan Ö. ile bir günlük daire kiralayan Gülay Bursalı, evi kendilerine kiralayan İ.Ç. ve arkadaşının saldırısına uğradı. Olay İstanbul Başakşehir'de gerçekleşti.

Emniyet'te olayın tüm detaylarını anlatan Erkan Ö. gözaltına alındı. Talihsiz genç kızın tecavüze uğrayıp uğramadığı otopsi sonucu belirlenecek.

‘KENDİMİ ATARIM' DEDİ

Evi kiraya veren ikili “Kızla önce biz birlikte olacağız” diyerek Erkan Ö.'yü etkisiz hale getirip Gülay'ı bir odaya soktu. Üstü çıplak olarak salona kaçan genç kız cama çıkarak “Yaklaşmayın, kendimi atarım” diye bağırdı. Bursalı, saldırganlar üstüne gelmeye devam edince kendini 10'uncu kattan attı.