41’lik Köksal Baba’ya oyuncak araba

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadeniz'e yaptığı son gezisinde, fanatik Trabzonsporlu internet fenomeni, ‘’Köksal Baba’’ lakaplı, Köksal Bektaşoğlu’na oyuncak yarış arabası hediye etti. Bu hediye sosyal medyanın gündemine oturdu.

41’lik Köksal Baba’ya oyuncak araba

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon ziyaretinde “Köksal Baba” lakaplı 1.35 boyundaki Köksal Bektaşoğlu ile karşılaştı, 41 yaşındaki Köksal Baba ile, ayaküstü sohbet etti. Alandaki çocuklara oyuncak dağıtan Erdoğan, 41 yaşındaki Köksal Baba'ya da pilli yarış arabası hediye etti. Erdoğan'ın hediyesi sosyal medyanın da gündemine oturdu.

BOKS ŞAMPİYONU VE 800 BİN TAKİPÇİ

Twitter kullanıcıları, Erdoğan’ın 41 yaşındaki Köksal Bektaşoğlu’na oyuncak araba hediye etmesi konusunda çok sayıda yorum yaptı. Çocuk yaşta Trabzon’da üç kez boks şampiyonu da olan Köksal Baba, sosyal medyada 800 bine yaklaşan takipçi sayısı ve komik videoları ile dikkat çekiyor. Bektaşoğlu'nun arkadaşı Süleyman Köse’nin ve sevenlerinin çektiği videolar, internet dünyasında en çok izlenen videolar arasında yer alıyor. Türkiye’de ilgiyle takip edilen Köksal Baba’nın futbolcular ve şarkıcılar kadar takipçisi bulunuyor.

koksal-baba-hediyekoksal-baba-oyuncak

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...