Sözcü Plus Giriş

Lüks yatı ile geldiği halk plajında lahmacun ve ayran dağıttı

Kurban bayramı tatili için lüks yatıyla Bodrum'a gelen bir iş adamı, Cennet Koyuna yanaşarak plajda bulunanlara bedava lahmacun, ayran ve mısır dağıttı. Bodrumda günün konuşulan ismi olan ve ismini açıklamayan iş adamı tanıdık bir isim çıktı. Bu isim geçtiğimiz yıl bayram öncesi İstanbul'da bir semt pazarındaki tüm tezgahları satın alıp sebze ve meyveleri vatandaşlara bedava dağıtan iş adamı Sezgin Baran Korkmaz'dı.

09:46 -

Turizm, ilaç, gayrimenkul ve otomotiv yedek parça sektörlerinde yatırımları bulunan hayırsever bir işadamı 46 metre uzunluğundaki ultra lüks yatı ile Bodrum Cennet Koyuna yanaştı. “Queen Anne” isimli yatı ile halk plajının karşısına demirleyen işadamı, tatilcilere lahmacun ayran ikram etmek istedi.

Botla geldi kendisi dağıttı

Kurban Bayramı için Bodrum'a gelen ve adının açıklanmasını istemeyen iş adamı, yardımcılarından lahmacun yaptırmalarını istedi. Bu esnada bot ile halk plajına gelen iş adamı, hazırlanan lahmacun ve ayranları vatandaşlara dağıttı. Lahmacun dağıtan iş adamı çocuklara ise, süt mısır ikram etti.

Plajda lahmacun kuyruğu

Halk plajında ücretsiz lahmacun dağıtılacağını gören tatilciler deniz keyfini bir kenara bırakıp lahmacun-ayran kuyruğuna girdi. Büyük yoğunluk oluşan halk plajında bin adet lahmacun 5 dakikada tükendi. Çocuklara ise süt mısırı dağıtan hayırsever iş adamı halk ile sohbet edip bayramlarını kutladı. Lahmacun ve ayran alan tatilciler ise durumdan memnun kaldıklarını belirtti. Adını açıklamayan iş adamı gün boyu halk plajında konuşulan isim oldu. Merak konusu olan iş adamı daha sonra sesiz sedasız ailesi ile birlikte yatına döndü.

Bedava lahmacun dağıtan isim tanıdık çıktı

misir

SBK Hoding’in patronu Sezgin Baran Korkmaz çocuklara mısır dağıttı. Foto: İHA

Lüks yatıyla plaja gelip bedava lahmacun, ayran ve mısır dağıtan iş adamı Bodrum’da günün konuşulan ismi oldu. Lahmacun ve mısırları elleriyle dağıttıktan sonra lüks yata dönen ve isminin açıklnamasını istemeyen iş adamı tanıdık bir isim çıktı. Bu isim daha önce İstanbul Piyalepaşa’da semt pazarındaki bütün tezgahları satın alıp sebze ve meyveleri vatandaşlara bedava dağıtan SBK Holdingin Patronu Sezgin Baran Kormaz’dı.

Korkmaz, geçtiğimiz yıl da İstanbul Feriköy'de bir pazarda bütün tezgahları satın alıp bedava sebze meyve dağıtmıştı. Foto İHA

Korkmaz, geçtiğimiz yıl da İstanbul Piyalepaşa’da bir pazarda bütün tezgahları satın alıp bedava sebze meyve dağıtmıştı. Foto İHA

plaj-1

Plajda bulunanlar bedava lahmacunun keyfini çıkardı. Foto: İHA

plaj-2

Plajda kuyruğa girenlere bedava lahmacun dağıtıldı. Foto: İHA

plaj-3

Foto: İHA

plaj-8

Lüks yatı açığa demirleyen işadamı botla karaya çıktı. Foto: İHA

plaj-10

Foto: İHA

plaj-9

Foto: İHA

plaj-5

Denizden çıkanlar dağıtılan lahmacunlara akın etti Foto: İHA

plaj-6

Tatil için plaja gelenler bedava lahmacun ve mısırla karınlarını doyurdu. Foto: İHA

plaj-7

Lahmacunun yanı sıra plajdakilere mısır da dağıtıldı. Foto: İHA

MUĞLA (İHA)

Son güncelleme: 16:17 24.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more