Sözcü Plus Giriş

Ben Fero hangi tarzda müzik yapar?

Oyna Kazan'dan bu akşamki kopya geldi. Müzik gündemini takip edenler bu akşamki kopya sorusunun yanıtını kolayca bulabilir. Biz de 21.30 Oyna Kazan kopyasının yanıtını haberimizde yayınlıyoruz. Oyna Kazan kopyası şöyle: Ben Fero hangi tarzda müzik yapar? İşte cevap!

20:35 -
Ben Fero hangi tarzda müzik yapar?

Oyna Kazan kopyası her gün Instagram hesabından yayınlanıyor. Bu akşamki kopya ise şöyle açıklandı: “3-2-1 bitir işi! Bugünün kopyası son ayların yükselen ismi Ben Fero'dan! Ben Fero hangi tarzda müzik yapar?”

BEN FERO HANGİ TARZDA MÜZİK YAPAR?

CEVAP: RAP, HİPHOP

Ben Fero yani gerçek ismi ile Ferhat Yılmaz 1991 yılında Almanya'nın önemli merkezlerinden olan Bonn kentinde dünyaya geldi. Kariyerinin ilk aşamalarında özel sektörde satış elemanı olarak iş yaşamını devam ettiren Fero rap müzik dünyasına girmesinin ardındansa kısa süre içerisinde popülerliğe ulaştı.

Avrupa ülkelerine göz, diş ve saç ekimi olmak üzere cerrahi operasyonlar satan Fero, sağlık turizmi ile uğraşmıştı. 68 kilogram ağırlığa sahip olduğunu ifade eden ünlü rapçi babasının Trabzonlu annesinin ise Sivaslı olduğu söyledi.

Mahallemiz Esmer, Kimlerdensin, 3-2-1, Babafingo, Demet Akalın ve Biladerim İçin gibi önemli parçaları seslendiren Ben Fero, bazı kliplerinde 26 milyonu aşan izlenme rakamlarına ulaştı.
Yine kendisi gibi rap müziğin önemli isimleri arasında gösterilen Ezhel'e olan yakınlığı ile bilinen Fero, aynı zamanda sosyal medya fenomenleri arasında yer alan Berkcan Güven ile paylaşımlarda bulunmuştu.

Sanatçının Orman Kanunları albümünde yer alan parçalar ise şöyle; 3 2 1, Diskotek, Mahallemiz Esmer, Babafingo, Yaylan, Kimlerdensin, Buldum, Demet Akalın, Motivasyon, Biladerim İçin.

Son güncelleme: 22:05 07.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more