Hemşire kadın doktor eşini bıçaklayıp hastaneye böyle götürdü

Denizli’de hemşire Aylin E. doktor olan eşini bıçakladıktan sonra hastaneye götürdü. Gözaltına alınan kadın emniyetteki ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı

Hemşire kadın doktor eşini bıçaklayıp hastaneye böyle götürdü

Merkezefendi ilçesi Şemikler Mahallesi'nde meydana gelen olayda iddialara göre, devlet hastanesinde hemşire olarak görev yapan Aylin E., (39) özel bir hastanede doktor olan eşi Cüneyt E.'yi (47) aralarında yaşanan tartışma sonrası bıçakladı. Ardından Aylin E., kendi imkanlarıyla kocasını Servergazi Devlet Hastanesi'ne götürdü. Göğsünden bıçaklanan Cüneyt E., burada yapılan müdahale sonrası yatırıldığı yoğun bakım servisindeki tedavisi devam ediyor.

Yaşanan olayın ortaya çıkan güvenlik kamerası görüntülerinde ise Cüneyt E., önce kendi aracı ile oturdukları sitenin önüne gelerek aracını park ettiği ve ardından yürüyerek içeri girdiği görülüyor. Ardından ise Cüneyt E., 3-5 dakika sonra sağ tarafını tutarak eşi Aylin E., ile birlikte başka bir araca biniyor. Sonrasında ise araç hızla site içerisinden çıkıp Servergazi Devlet Hastanesine doğru gidiyor. O esnada ise çevrenin kalabalık olmasına rağmen kimsenin görmemesi ise dikkatlerden kaçmıyor.

SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınan Aylin E., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyeye tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Aylin E.’nin emniyetteki ifadesinde, ailevi nedenlerden dolayı eşiyle kavga ettiklerini, suçu ağır tahrik altında işlediğini söylediği ifade edildi. Tedavisi süren Cüneyt E.’nin de eşinden şikayetçi olmadığı belirtildi.