12 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları! Çılgın Sayısal Loto’da büyük ödül ne kadar?

Çılgın Sayısal Loto'da sonuçlar açıklandı. Yenilenen formatı sonrasında bu akşam 5. çekilişi yapılan Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye dudak uçuklatıyor. İnternet üzerinden oynanabilen Çılgın Sayısal Loto'da 90 rakama arasından seçilen 6 rakamın doğru tahmin edilmesi sonucu büyük ödüle hak kazanılıyor. İşte 12 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı...

12 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları! Çılgın Sayısal Loto’da büyük ödül ne kadar?

Her hafta büyük ödüllerin dağıtıldığı Çılgın Sayısal Loto’da gecenin sonuçları belli oldu. Bilet alarak çekiliş sonuçlarını bekleyenler çıkan şanslı rakamları merak ediyor. Çılgın Sayısal Loto’nun son çekilişinde de 6 doğru rakamı bilen çıkmamış ve büyük ikramiye devretmişti. Çılgın Sayısal Loto’da bu akşam büyük ödül tutarının 52 milyon 495 bin lira olarak açıklandı. İşte Milli Piyango Çılgın Sayısal Loto sonuçları…

ÇILGIN SAYISAL LOTO’DA 5. ÇEKİLİŞ SONUÇLARI…

Milli Piyango tarafından bu akşam düzenlenen Çılgın Sayısal Loto’nun 5. çekiliş sonuçları belli oldu. 12 Ağustos 2020 tarihli Çılgın Sayısal Loto’da şanslı rakamlar şu şekilde; 10-39-67-80-82-87 joker 2

BÜYÜK ÖDÜL 52 MİLYON TL!

Çılgın Sayısal Loto’nun 5. çekilişi öncesi büyük ödül açıklandı. Çılgın Sayısal Loto’da büyük ödül miktarı 52 milyon 495 bin 104 TL olarak belirlendi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto'nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto'nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6'dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!

Haftada 3 gün kazanma şansın var! Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...