12 Ağustos Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu’nda dev ikramiye!

Şans Topu çekilişinde sonuçlar açıklandı. Milli Piyango'nun değişen formatı sonrasında Şans Topu'nun 2. çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Geçtiğimiz hafta 5+1 doğru rakamı bilen çıkmamış ve 498 bin TL devretmişti. Bu akşamki çekilişte büyük ödül miktarının 1 milyon 207 bin TL olduğu açıklandı. İşte 12 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları...

12 Ağustos Şans Topu sonuçları açıklandı! Şans Topu’nda dev ikramiye!

Yenilenen Şans Topu’nda 2’inci çekiliş bu akşam saat 20.00’da gerçekleştirildi. Milli Piyango’nun Şans Topu oyununu oynayarak sonuçları bekleyenler haftanın şanslı rakamlarını ve büyük ödül miktarını merak ediyor. Geçtiğimiz hafta 5+1 şanlı rakamı bilen çıkmamış ve 498 bin 106 TL bir sonraki çekilişe devretmişti. Bu akşamki çekilişin ardından Şans Topu’nda büyük ödül 1 milyon 207 bin TL olarak belirlendi. İşte 12 Ağustos 2020 Şans Topu sonuçları sorgulama sayfası…

ŞANS TOPU SONUÇLARI AÇIKLANDI

Şans Topu’nun yenilenen formatında 2. çekilişi bu akşam saat 20.00’da şans merkezinde noter eşliğinde yapıldı. Şans Topu’nda haftanın sonuçları şu şekilde; 2-7-20-21-33 +1ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.