20 yıl sonra gelen korkunç intikam!

Trabzon’da Adem Ergül (36), 20 yıl önce 7 aylık hamile ablası Özlem Çakmak ile annesi Havva Ergül’ü öldüren ve tahliye olan eniştesi Muzaffer Çakmak’ı tabancayla vurarak öldürdü. 20 yıl sonra anne ve ablasının intikamını almak için cinayeti işlediğini söyleyen Ergül, tutuklandı.

20 yıl sonra gelen korkunç intikam!

Yeni Mahalle'de Muzaffer Çakmak, 14 Mart 2000'de 7 aylık hamile eşi Özlem Çakmak ve kayınvalidesi Havva Ergül'ü öldürdü. 55 yıl hapis cezası alan Çakmak, şartlı tahliye hükümlerini tamamladığı için 2016 yılında tahliye oldu.

Anne ve ablası öldüğünde 16 yaşında olan Adem Ergül, önceki akşam O.B. ile M.B. isimli arkadaşlarına “Size sütlaç ısmarlayacağım, Hamsiköy'e gidelim” dedi. Maçka ilçesinde otelin önüne gelen Adem Ergül, “Su alacağım” diyerek otomobili durdurdu.

“ANNEMİN VE ABLAMIN KATİLİNİ ÖLDÜRDÜM”

Araçtan inen Ergül, girdiği otelde çalışan Muzaffer Çakmak'ı tabancayla ateş ederek öldürdü. Olaydan sonra elinde tabanca ile koşarak otomobile gelen ve “Annemin ve ablamın katilini öldürdüm” diyen şüpheli, arkadaşları ile olay yerinden uzaklaştı.

ARKADAŞLARINI OTOMOBİLDEN İNDİRDİ

Arkadaşlarının otomobilden indirdiği Adem Ergül jandarmaya teslim oldu. Ergül, ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede, mahkemece tutuklandı. O.B. ve M.B. ise ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. (DHA)

İstanbul'da garip olay! Annesini rüyasında görünce harekete geçti İlginizi Çekebilir İstanbul'da garip olay! Annesini rüyasında görünce harekete geçti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...