23 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da büyük ödül 30 milyon TL!

Süper Loto'nun bu akşamki çekiliş sonuçları belli oldu. 60 rakam arasından 6 sayıyı doğru tahmin edenlerin büyük ikramiyeyi kazandığı Süper Loto'da 10. çekiliş bu akşam saat 21.30'da düzenlendi. Süper Loto'da buyük ikramiye tutarı ise 30 milyon 774 bin TL olarak belirlendi. 23 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranı haberimizde...

23 Ağustos Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! Süper Loto’da büyük ödül 30 milyon TL!

Milli Piyango’nun Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Yeni sistemde büyük ödüller ile dikkat çeken Süper Loto’da büyük ikramiye devirlerle birlikte 30 milyon 774 bin TL seviyelerine yükseldi. Süper Loto’nun bu akşamki çekiliş sonuçları yazımızda…

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI 

Süper Loto’nun 23 Ağustos tarihli 10. çekilişi bu akşam saat 21.30’da yapıldı. Süper Loto’da şanslı rakamlar şu şekilde; 13-16-35-37-54-56

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!