31 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte Sayısal Loto’da haftanın şanslı rakamları…

Milli Piyango tarafından düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da sonuçlar açıklandı. Haftada üç gün düzenlenen Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye 57 milyon 418 bin TL olarak belirlendi. Büyük ikramiyeyi kazanabilmek için Çılgın Sayısal Loto oynayanlar sonuçları sorgulamaya başladı. İşte 31 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları...

31 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! İşte Sayısal Loto’da haftanın şanslı rakamları…

Çılgın Sayısal Loto’nun bu akşamki çekiliş sonuçları belli oldu. Çılgın Sayısal Loto’da devirlerle birlikte artış gösteren büyük ikramiye tutarı bu akşam 57 milyon 418 bin TL olarak açıklandı. 6 şanslı rakamın ve jokerin belirlendiği Çılgın Sayısal Loto’da bu akşam hangi şanslı rakamların çıktığını sayfamızdan takip edebilirsiniz. İşte 31 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama ekranı…

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çılgın Sayısal Loto’nun 13. çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Çılgın Sayısal Loto’da şanslı rakamlar şu şekilde; 2-11-15-30-35-53 joker 67

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın Sayısal Loto'nun oyun kuralları şöyle:

Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

Sen Seç!

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto'nun sizler için geliştirdiği bir seçenek. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6'dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NE ZAMAN ÇEKİLİYOR?

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...