5 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Büyük ödül 70 milyon TL’ye dayandı!

Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu. Milli Piyango'nun en yüksek ikramiye seviyesine ulaşan şans oyunu Çılgın Sayısal Loto'nun bu akşamki çekilişinde büyük ödül miktarı 68 milyon 79 bin 165 TL olarak açıklandı. Gecenin şanslı rakamları ise 18-44-46-48-56-79 joker 39 olarak belirlendi.

5 Ekim Çılgın Sayısal Loto sonuçları belli oldu! Büyük ödül 70 milyon TL’ye dayandı!

Haftada üç gün düzenlenen ve Milli Piyango’nun şans merkezinde noter huzurunda gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto’da yenilenen sisteme göre, 6 artı joker numarası çekilerek belirleniyor. 2,3,4 rakam bilenlerin de ödül kazanabildiği Çılgın Sayısal Loto, online olarak da oynanabiliyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Çılgın Sayısal Loto’nun 5 Ekim 2020 tarihli 28. çekilişinde şanslı rakamlar 18-44-46-48-56-79 joker 39 olarak açıklandı.

BÜYÜK ÖDÜL 70 MİLYONA YAKLAŞTI!

Milli Piyango’nun Çılgın Sayısal Loto oyununda çekilişten hemen önce büyük ödül miktarı da açıklandı. Çılgın Sayısal Loto bu akşam devirlerle birlikte 68 milyon 79 bin 165 TL olarak belirlendi. Bu rakam Milli Piyango’daki şans oyunları arasında en yüksek ödül miktarı durumuna geldi.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR? YENİ KURALLAR NELER?

Milli Piyango’nun yenilenen Çılgın Sayısal Loto oyununda, 60 rakam arasından 6 rakam seçilerek kupon oluşturulabiliyor. Aynı zamanda internet üzerinden de oynanan oyunda hızlı seçme özelliği ile 6 şanslı rakamı otomatik olarak rastgele çift ya da tek sayı şekilde belirlenebiliyor.

Yenilikler arasında bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek şansını arttırmak isteyenler sistem oyununu, çoklu oyun kombinasyonlarını oluşturabiliyor.

Çılgın Sayısal Loto, online olarak millipiyango.com.tr adresinden ve satış noktalarından oynanabiliyor.