Sözcü Plus Giriş

Antalya’da kahreden olay!

Almanya'dan Antalya'daki kızının ve damadının yanına gelen Mustafa Torun (72), 65 yaş ve üstü vatandaşlar için 6 saatliğine verilen sokağa çıkma izninde, eşiyle birlikte geldiği parkta kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Ölüm haberini alıp parka koşan Zeynep Toker, cansız bedenine sarıldığı babasının yanaklarını defalarca öptü.

18:20 -

Corona virüsü nedeniyle, 65 yaş ve üstü vatandaşlara verilen izinde Mustafa Torun, eşi Hatice Torun ile birlikte Muratpaşa ilçesindeki Düden Parkı’na geldi.

Bir süre Düden şelalesini seyreden Torun, eşine başının döndüğünü söyledi. Oturmak için bir banka yanaştığı sırada ise yere yığıldı.

Eşinin yardım istemesi üzerine çevredekiler 112 Acil’i aradı. Gelen sağlık ekipleri Torun’un kalp krizi geçirerek hayatını kaybettiğini belirledi.

BABASINI GÖRÜNCE FERYAT ETTİ

Damadı ve kızına haber veren Hatice Torun, bir süre eşinin cansız bedeninin başında bekledi. Eşi ve bebeğiyle olay yerine gelen Zeynep Toker, üzeri örtülü babasını görünce feryat etti. Babasını sarılıp, yanaklarından defalarca öptü.

“EŞİM KALP HASTASIYDI”

Hatice Torun, eşiyle birlikte geçen ocak ayında Almanya’dan geldiklerini, corona virüsü nedeniyle dönemediklerini belirterek, “Eşim kalp hastasıydı. Bana ‘Hatice başım dönüyor’ dedi. Ben de oturması için banka geçmesini söyledim. Ama o yığıldı kaldı” dedi.

Mustafa Torun’un cansız bedeni, morga götürüldü. DHA

İLGİLİ HABERCorona yasağının kalktığı ilk günde feci olay!Corona yasağının kalktığı ilk günde feci olay!
Son güncelleme: 18:44 24.05.2020
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more