Sözcü Plus Giriş

Öğretmen oğlu intihar eden anneden Kılıçdaroğlu’na: Bu düzeni değiştirin!

Eğitim sisteminden ve çalışma şartlarından yakınarak Ankara'da intihar eden öğretmen İnan Avşar'ın annesi Seyyare Avşar, CHP'lilerin taziye ziyareti sırasında CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile telefonla konuştu, Avşar, Kılıçdaroğlu'na "Ne olur, bu düzeni değiştirin gençlerimizi kurtarın" dedi.

Güncellenme: 21:36, 19/02/2020

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Ankara'da bir özel okulda matematik öğretmenliği yapan İnan Avşar’ın ailesine taziye ziyaretinde bulundu. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da o sırada, Avşar ailesi ile telefonla görüştü ve kendilerine başsağlığı diledi.

Görüşme sırasında İnan Avşar’ın annesi Seyyare Avşar’ın Kılıçdaroğlu’na “Ne olur, yalvarıyorum. Bu düzeni değiştirin. Gençlerimizi kurtarın” diye seslendi.

İnan Avşar’ın Ankara Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verileceği öğrenildi.

İlginizi ÇekebilirKılıçdaroğlu madde madde açıkladı: Dört beş yerden maaş alıyorlarKılıçdaroğlu madde madde açıkladı: Dört beş yerden maaş alıyorlarİlginizi ÇekebilirKemal Kılıçdaroğlu: Korkunç bir işsizlikle karşı karşıyayızKemal Kılıçdaroğlu: Korkunç bir işsizlikle karşı karşıyayız
Yayınlanma Tarihi:21:34,