Şans Topu sonuçları belli oldu! Şans Topu’nda büyük ikramiye iki kişinin!

En çok ikramiye dağıtan şans oyunları arasında yer alan Şans Topu’nda geçtiğimiz haftaki devirin ardından vatandaşlar büyük ikramiyenin sahibi olabilmek için kuponlarını doldurdu. Bu hafta yaklaşık iki milyon değerindeki büyük ikramiye iki kişi arasında paylaşıldı. Gerçekleştirilen çekiliş ardından Şans Topu sonuçları belli oldu. İşte ikramiye kazandıran numaralar...

Şans Topu sonuçları belli oldu! Şans Topu’nda büyük ikramiye iki kişinin!

Şans Topu (5+1) oyunu, yaygın ikramiye verilmesine uygun bir oyun. Bu nedenle ikramiye grupları fazla. (5+1)'in bilinme olasılığı diğer oyunlara kıyasla daha yüksek. Kazanan numaralar haberimizin içerisinde yer alıyor. İşte 19 Ağustos Şans Topu çekiliş sonuçları…

ŞANS TOPU SONUÇLARI 

5 – 13 – 18 – 19 – 21 + 1

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

Süper Loto 18 Ağustos çekiliş sonuçları… İlginizi Çekebilir Süper Loto 18 Ağustos çekiliş sonuçları…

 

17 Ağustos On numara sonuçları belli oldu! MPİ On numara sonuç sorgulama sayfası… İlginizi Çekebilir 17 Ağustos On numara sonuçları belli oldu! MPİ On numara sonuç sorgulama sayfası…

ŞANS TOPU NASIL OYNANIR?

Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 2 TL'dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...