MPİ Süper Loto sonuç sorgulama: 18 Ağustos Süper Loto canlı çekilişi sonuçlandı!

Süper Loto çekilişi noter huzurunda canlı yayında yapıldı. Milli Piyango’nun en çok oynanan oyunlarından biri olan Süper Loto’da büyük ikramiye 28 milyonu aştı. Tamamen özelleşmesiyle birlikte şans oyunu severlerin gündeminden düşmeyen Süper Loto çekiliş sonuçları haberimizde...

MPİ Süper Loto sonuç sorgulama: 18 Ağustos Süper Loto canlı çekilişi sonuçlandı!

Yenilenen kurallarıyla birlikte haftada üç kez düzenlenen Süper Loto'da bu akşam çekiliş canlı yayında 21.30'da yapıldı. 60 rakamın arasından çekilecek 6 rakamı bilen şanslı kişiler büyük ikramiyenin sahibi olacak. Süper Loto'da bu akşam verilecek büyük ikramiye 28 milyon lirayı aştı. İşte Süper Loto ile ilgili tüm bilgiler…

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ NE ZAMAN?

Süper Loto'nun çekilişi bu akşam saat 21.30'da noter huzurunda ve canlı yayında gerçekleştirildi. Süper Loto'da şanslı rakamlar; 17-15-32-24-26-10

SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI


SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.

Süper Loto oynamak için ister www.millipiyangonline.com'a gel, ister Milli Piyango uygulamasını kullan, istersen de sana en yakın satış noktamızı ziyaret et. Hem dijitalde hem sokakta; sana yakın her yerdeyiz!

Süper Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. Hem dijitalde hem sokakta; sana en yakın yerdeyiz!