Tarifsiz acı: Gözyaşları sel oldu… Gelinlik örtülü tabutuna sarılarak uğurladılar

İstanbul'daki Gökçen Havalimanı'nda yaşanan uçak kazasında hayatını kaybeden üç yolcudan biri olan Songül Bozkurt (29), son yolculuğuna gözyaşları içinde uğurlandı.

İzmir- İstanbul seferini yapan Pegasus Havayolu’na ait yolcu uçağı, geçen çarşamba günü Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na sert iniş yaparak üç parçaya ayrılmıştı.

Kazada hayatını kaybeden Songül Bozkurt için bugün Karşıyaka ilçesine bağlı Örnekköy semtindeki Hacı Ali Gültekin Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi. Anne Fatma Bozkurt (86) ve baba Bedri Bozkurt (90) ayakta zorlukla dururken, genç kızın üçü erkek, dokuz kardeşi gözyaşlarına boğuldu.

FOTO: DHA

CHP Milletvekilleri Atilla Sertel ve Ednan Arslan’ın da hazır bulunduğu törende, kızlarının gelinlik örtülü tabutuna sarılarak, gözyaşı döken anne-baba fenalaştı. Bir süre sandalyede oturtulan acılı çift, daha sonra cami avlusundan çıkarıldı.

FOTO: DHA

DHA’nın haberine göre; Songül Bozkurt, öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Doğançay Mezarlığı’nda toprağa verildi.

FOTO: DHA

Bu yaz dünya evine girmeyi planladığı öğrenilen Bozkurt’un bir süre önce sigorta şirketindeki işinden ayrıldığı, İstanbul’a arkadaşıyla görüşmek için gittiği öğrenildi.

FOTO: DHA