Sözcü Plus Giriş

Bugün taburcu olan COVID-19 hastası: İki bayramı bir arada yaşıyorum

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde corona virüsü tedavisi görerek bugün taburcu olan Sadık Karabulut, "İki bayramı bir arada yaşıyorum. Bu hastalığı yendiğim için sevinçliyim" dedi.

15:28 -
Bugün taburcu olan COVID-19 hastası: İki bayramı bir arada yaşıyorum

Geçen  hafta baş ağrısı şikayetiyle  Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi´ne gelen 47 yaşındaki Sadık Karabulut’a corona virüsü testi yapıldı. Test sonucunun pozitif çıkmasının ardından Karabulut, hastanede tedavi altına alındı. Bir hafta süren ilaç tedavisinin ardından bugün taburcu edilen Karabulut, ” Çok sevinçliyim. Sağlık çalışanlarına da ayrıca teşekkür ediyorum. Herkesin bayramını kutluyorum” dedi. Karabulut şöyle konuştu:

“HİÇBİR BELİRTİ YOKTU”

“Baş ağrısı ve tansiyon sebebiyle 18 Mayıs’ta hastaneye geldim. Bu pazartesi günü de taburcu oldum. Hiçbir belirti yoktu sadece baş ağrısı ve tansiyonum vardı. Test yapıldı corona virüsü tanısı konuldu. 3 gün sonra test yapıldı, negatif çıktı. Bugün de taburcu oluyorum.

Sağlık çalışanları her konuda yardımcı oldular. Doktorundan hemşiresine hepsine teşekkür ediyorum. Ailemden iki kişide pozitif çıktı onlar evde tedavi altında. Onların süreci iyi gidiyor. İki bayramı bir arada yaşıyorum. Kısmet olursa ailemin yanına gideceğim. Bu hastalığı yendiğim için sevinçliyim. Bundan sonra yaşamıma dikkat etmem gerektiğini söyledi doktorlar.” (DHA)

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more