Corona virüsü nedeniyle 3 doktor hayatını kaybetti

Türk Tabipleri Birliği (TTB), özel bir hastanenin başhekim yardımcısı Dahiliye Uzm. Dr. Engin Türkmen, Sakarya'nın Akyazı ilçesinde çalışan Dr. Hasan Tepeçınar ve Eskişehir'de özel bir hastanede Diş Hekimi olarak çalışan Dt. Burhan Yürütücü’nün Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiğini duyurdu. Hasan Tepeçınar’ın, Sakarya’da havai fişek fabrikasında 3 Temmuz'da meydana gelen patlamada hayatını kaybeden Sebahattin Tepeçınar’ın ağabeyi olduğu öğrenildi.

Corona virüsü nedeniyle 3 doktor hayatını kaybetti

Türk Tabipleri Birliği (TTB) üç doktorun daha corona virüsü sebebiyle hayatını kaybettiğini duyurdu.

1 AYDIR COVİD-19 TEDAVİSİ GÖRÜYORDU

TTB, bir ay önce corona virüse yakalanan ve 3 haftadır yoğun bakımda tedavi gören Dahiliye Uzm. Dr. Engin Türkmen’in 50 yaşında Covid-19 sebebiyle hayatını kaybettiğini açıkladı.

SAKARYA'DAKİ PATLAMADA HAYATINI KAYBEDEN SEBAHATTİN TEPEÇINAR'IN ABİSİ

TTB, Sakarya’nın Akyazı ilçesinde çalışan Dr. Hasan Tepeçınar'ın da Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiğini açıkladı. Doktor Tepeçınar’ın Sakarya'da havai fişek fabrikasında 3 Temmuz’da meydana gelen patlamada hayatını kaybeden Sebahattin Tepeçınar'ın ağabeyi olduğu öğrenildi.

“AİLESİNE VE TÜM SAĞLIK CAMİASINA BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ”

Bir süredir tedavi gören ve Eskişehir’de Diş Hekimi olarak çalışan Dt. Burhan Yürütücü'nün de Covid-19 nedeniyle hayatını kaybettiğini açıklayan TTB, üç paylaşımında da, “Ailesine ve tüm sağlık camiasına başsağlığı dileriz” ifadelerine yer verdi.

TTB: İzin, istifa, emeklilik haklarımızdan vazgeçmeyeceğiz! İlginizi Çekebilir TTB: İzin, istifa, emeklilik haklarımızdan vazgeçmeyeceğiz!
Corona Diş Hekimi doktor emeklilik Eskişehir istanbul istifa Sağlık Sağlık Bakanlığı Sakarya Twitter
Loading...