Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macron ve Merkel ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlenen G20 Liderler Zirvesi kapsamında Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Almanya Başbakanı Angela Merkel ile görüştü.

G20 Liderler Zirvesi kapsamında İtalya'nın başkenti Roma'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikili temaslarını sürdürüyor.

ABD Başkanı Joe Biden ile yaklaşık 1 saat 5 dakika görüşme gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile bir araya geldi.

Basına kapalı gerçekleştirilen görüşmenin 50 dakika sürdüğü belirtildi.

Foto: İHA

ERDOĞAN, MERKEL İLE GÖRÜŞTÜ

Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Charles Michel ile görüşmesinin ardından Almanya Başbakanı Angela Merkel ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, zirve kapsamında daha önce ABD Başkanı Joe Biden ile yaklaşık 1 saat 5 dakika, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile ise yaklaşık 50 dakikalık görüşme gerçekleştirmişti.

G-20 zirvesi: Erdoğan ve Biden görüşmesi sona erdi İlginizi Çekebilir G-20 zirvesi: Erdoğan ve Biden görüşmesi sona erdi G20 zirvesinde Erdoğan ve Biden'dan dikkat çeken fotoğraflar İlginizi Çekebilir G20 zirvesinde Erdoğan ve Biden'dan dikkat çeken fotoğraflar

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...