3.9’luk depremle bu hale geldi, mühürlendi

İstanbul'da dün meydana gelen .9 büyüklüğündeki deprem sonrası, Güngören'de çatlaklar oluşan ve balkonlarında çökmeler meydana gelen 4 katlı bina boşaltılarak, mühürlendi.

3.9’luk depremle bu hale geldi, mühürlendi

İstanbul’da dün olan 3.9 büyüklüğündeki deprem sonrası Güngören Sanayi Mahallesi’nde 16 daire 5 iş yerinin bulduğu 4 katlı binada çatlaklar oluştu. Dairelerden birinin ise balkonunda çökme oldu.

Bina sakinleri kendilerini dışarı attı. Olay yerine gelen zabıta ekipleri bina sakinlerinin evlerinden çıkmasını istedi. Bina ekipler tarafından şerit çekilerek mühürlendi. Bina sakinlerinin bir kısmı akrabalarına giderken, bir kısmı ise otellere yerleştirildi.

BİNADA YAŞAYANLAR OTELE YERLEŞTİRİLDİ

Bina sakini Muammer Erdem, “Dün akşam zabıta ekipleri geldi. Binanın depreme elverişli olmadığını söylediler. Buradaki kişiler otellere yerleştirildi. Toplamda 16 daire 5 de iş yeri var. “dedi.

Remzi Özer ise, “Ben karşı apartmanda oturuyorum. Dün akşam saatlerinde herkes dışardaydı eşyaları ile birlikte. Deprem sonrası sesler gelmiş bir tane de balkonda çökme yaşandı. Test yapıp daha sonra ne olacağına karar verecekler.” ifadelerini kullandı. (DHA)

Deprem İstanbul'u salladı İlginizi Çekebilir Deprem İstanbul'u salladı

 

Oğuz Gündoğdu Kartal'daki depremi değerlendirdi İlginizi Çekebilir Oğuz Gündoğdu Kartal'daki depremi değerlendirdi Deprem sonrası Pendik'te bir apartman boşaltıldı İlginizi Çekebilir Deprem sonrası Pendik'te bir apartman boşaltıldı

 

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...