Sağlık çalışanını darbeden şahıstan tepki çeken sözler

Burdur'da dün akşam devlet hastanesine gelerek hemşire ve güvenlik görevlisini darbeden 3 kişi işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Adliye girişinde şüphelilerden biri gazetecilere "Niye çekiyorsunuz, çok mu merak ediyorsunuz. Suçlu olan mı var yoksa" diyerek tepki gösterdi.

Sağlık çalışanını darbeden şahıstan tepki çeken sözler

Olay, dün akşam saatlerinde Burdur Devlet Hastanesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre; hastaneye gelen 16 yaşlarındaki çocuk, iğne yaptırdı.

İğne yapılırken çocuğunun canının yandığını iddia eden anne, dışarıda bulunan yakınlarını çağırdı. 1 kadın ve 2 erkekten oluşan grup hastanede hizmet veren kadın hemşire ve güvenlik görevlisini darbetti.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Olayın ardından şahıslar polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Gözaltına alınan anne G.Ç., S.T., D.Y. işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Adliye girişinde sanıklardan biri gazetecilere “Niye çekiyorsunuz, çok mu merak ediyorsunuz. Suçlu olan mı var yoksa” diyerek tepki gösterdi. İHA

Uzman 'eskisi gibi değil' diyerek uyardı: 3-4 kat daha fazla enfekte ediyor İlginizi Çekebilir Uzman 'eskisi gibi değil' diyerek uyardı: 3-4 kat daha fazla enfekte ediyor İsrail'de devlet hastaneleri isyanda! Corona hastalarına bakmayacaklar İlginizi Çekebilir İsrail'de devlet hastaneleri isyanda! Corona hastalarına bakmayacaklar
anne Burdur Çarşamba Çocuk Corona Eskişehir Grip hemşire İsrail Kadın Polis Sağlık