Sözcü Plus Giriş

Sedat Peker’le bağlantılı kişilere operasyonda gözaltılar var

Muğla'nın Bodrum ilçesinde Sedat Peker organize suç örgütüne yönelik 2021 yılı Nisan ayında yapılan operasyonda firari konumda olan E.K.'nın arkadaşları yakalandı.

Yaşar ANTER
Güncellenme: 01:07, 20/05/2021
Sedat Peker’le bağlantılı kişilere operasyonda gözaltılar var

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yapılan operasyonda Sedat Peker organize suç örgütüne yönelik 2021 yılı Nisan ayında yapılan operasyonda firari konumda olan E.K.’nın arkadaşları D.H. ve M.P.’nin Yalıkavak Mahallesinde faaliyet gösteren A.C. isimli otelde konakladığı tespit edildi.

Şahısların üzerinde, konakladıkları otel odasında ve araçlarında yapılan aramalarda 1 adet ruhsatsız tabanca ile 10 adet mermi ele geçirildiği açıklandı. D.H. ve M.P., emniyet müdürlüğüne götürüldü.

İlginizi ÇekebilirSüleyman Soylu'dan Sedat Peker ve Hadi Özışık açıklamasıSüleyman Soylu'dan Sedat Peker ve Hadi Özışık açıklamasıİlginizi ÇekebilirDikkat çeken iddia: Erdoğan ile Soylu, 'Sedat Peker' hakkında görüştüDikkat çeken iddia: Erdoğan ile Soylu, 'Sedat Peker' hakkında görüştüİlginizi ÇekebilirBahçeli'den CHP'ye 'Sedat Peker' tepkisiBahçeli'den CHP'ye 'Sedat Peker' tepkisi
Yayınlanma Tarihi:20:06,