Sözcü Plus Giriş

Temel Karamollaoğlu’ndan bildiri açıklaması

Emekli amirallerin, son dönemde gündeme gelen takkeli amiral ve Montrö Boğazlar Sözleşmesi'nin tartışmaya açılması hakkında yayınladığı bildiri tartışma yarattı. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bildiriye ilişkin açıklama yaptı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 17:42, 04/04/2021
Temel Karamollaoğlu’ndan bildiri açıklaması

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Saadet Partisi lideri Karamollaoğlu, Türkiye'nin önemli meselelerinin bütün toplumsal kesimler tarafından konuşulması ve tartışılmasının faydalı olduğunu, meseleler tartışılırken meselenin özüne odaklanılması gerektiğini söyledi.

“DÜŞÜNCE VE İFADE ÖZGÜRLÜĞÜ ÖNEMLİDİR”

Karamollaoğlu, “Toplumsal hafızalardaki travmaları, geçmiş kötü tecrübeleri hatırlatacak iletişim metotları toplumsal kutuplaşmaya hizmet edecektir. Düşünce ve ifade özgürlüğü önemlidir. Sorumluluk sahibi herkes sorunlara odaklanmalı, toplumu kutuplaştıracak davranış kalıpları ile sorunların konuşulmasını engellememelidir” dedi.

İlginizi ÇekebilirCHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan emekli amirallerin bildirisiyle ilgili açıklamaCHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan emekli amirallerin bildirisiyle ilgili açıklamaİlginizi ÇekebilirAkşener'den bildiri açıklaması: Bu bir zevzekliktirAkşener'den bildiri açıklaması: Bu bir zevzekliktirİlginizi ÇekebilirBildiri tartışması: Balık oltalarıyla mı darbe yapacaklar?Bildiri tartışması: Balık oltalarıyla mı darbe yapacaklar?