Sözcü Plus Giriş

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB’den ortak eylem

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, HDP'ye yapılan saldırıyı protesto için İstanbul Kadıköy'de toplandı. "Mafyalaşmış, çeteleşmiş zalimlerin, hırsızların, sahtekarların katliamlarına, baskılarına, yıldırma politikalarına, kurdukları düzene teslim olmayacağız” pankartı açıldı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 20:01, 18/06/2021
DİSK, KESK, TMMOB ve TTB’den ortak eylem

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde Süreyye Operası önünde toplanarak HDP'nin İzmir İl Başkanlığı'na yapılan ve Deniz Poyraz isimli personelin yaşamını yitirdiği saldırıyı protesto etti.

Eylemde, “HDP'ye yapılan saldırı, demokrasiye, eşitliğe, özgürlüğe, kardeşliğe düşman olanların saldırısıdır. Mafyalaşmış, çeteleşmiş zalimlerin, hırsızların, sahtekarların katliamlarına, baskılarına, yıldırma politikalarına, kurdukları düzene teslim olmayacağız” pankartı açıldı.

İlginizi Çekebilir72 ilin barosundan HDP'ye yapılan saldırıya ortak kınama72 ilin barosundan HDP'ye yapılan saldırıya ortak kınamaİlginizi ÇekebilirCHP heyetinden HDP'ye geçmiş olsun ve başsağlığı ziyaretiCHP heyetinden HDP'ye geçmiş olsun ve başsağlığı ziyareti