DİSK, KESK, TMMOB ve TTB’den ortak eylem

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, HDP'ye yapılan saldırıyı protesto için İstanbul Kadıköy'de toplandı. "Mafyalaşmış, çeteleşmiş zalimlerin, hırsızların, sahtekarların katliamlarına, baskılarına, yıldırma politikalarına, kurdukları düzene teslim olmayacağız” pankartı açıldı.

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB’den ortak eylem

DİSK, KESK, TMMOB ve TTB, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde Süreyye Operası önünde toplanarak HDP'nin İzmir İl Başkanlığı'na yapılan ve Deniz Poyraz isimli personelin yaşamını yitirdiği saldırıyı protesto etti.

Eylemde, “HDP'ye yapılan saldırı, demokrasiye, eşitliğe, özgürlüğe, kardeşliğe düşman olanların saldırısıdır. Mafyalaşmış, çeteleşmiş zalimlerin, hırsızların, sahtekarların katliamlarına, baskılarına, yıldırma politikalarına, kurdukları düzene teslim olmayacağız” pankartı açıldı.

72 ilin barosundan HDP'ye yapılan saldırıya ortak kınama İlginizi Çekebilir 72 ilin barosundan HDP'ye yapılan saldırıya ortak kınama CHP heyetinden HDP'ye geçmiş olsun ve başsağlığı ziyareti İlginizi Çekebilir CHP heyetinden HDP'ye geçmiş olsun ve başsağlığı ziyareti

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...