Plakasını maskeyle kapattı ceza yazmak isteyen polise kaskla vurdu

Adana’da abart egzozlu motosikletinin plakasını cerrahi maskeyle kapatan Abdullah G., kendisine de ceza yazmak isteyen trafik polisini kaskıyla darp etti. Daha önce makas atma, abart egzoz, plakayı kapatma, dur ihtarına uymama gibi cezalardan kaydı olan Abdullah G.’nin motosikleti trafikten men edildi.

Seyhan ilçesine bağlı Pınar Mahallesi Ali Bozdoğanoğlu Bulvarı’nda abart egzozlu  motosikletinin plakasını cerrahi maskeyle kapatıp gezmeye çıkan Abdullah G. (26), bu durumu fark eden ve ceza yazmak isteyen trafik polisi Kenan Gültekin Öztürk'e önce hakaret etmiş sonrada kaskıyla darp etmişti. Bu anlar ise güvenlik kamerası tarafından anbean görüntülendi.

Zanlı Abdullah G, sevk edildiği adliyeden adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı. Ancak Abdullah G.'nin hem asayiş suç kaydı hem de trafik suç kaydı kabarık çıktı.

Asayişten 12 suç kaydı olduğu öğrenilen Abdullah G.'nin, trafikte de daha önce makas atma, abart egzoz, plakayı kapatma, dur ihtarına uymama, sigortasını yaptırmama gibi cezalardan 2 bin 662 lira ceza verildiği öğrenildi.

Abdullah G, görüntülerde daha önce çok ceza yediğini bu yüzden ceza yazılmaması gerektiğini söyleyerek trafik polisine saldırmıştı.
Abullah G.'nin motosikleti trafikten men edilerek otoparka çekildi. (İHA)

 

Motosikleti bırakıp benzinini çaldı İlginizi Çekebilir Motosikleti bırakıp benzinini çaldı

 

Trafik polisinden kaçan motosiklet faciaya neden oldu İlginizi Çekebilir Trafik polisinden kaçan motosiklet faciaya neden oldu Trafikte tartışan genç öldürüldü İlginizi Çekebilir Trafikte tartışan genç öldürüldü