Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Prince’in müzikal filmi geliyor
Prince’in müzikal filmi geliyor
Freddie Mercury ve Amy Winehouse'un hayatlarının anlatıldığı filmlerden sonra şimdi de müzik dünyasının efsane ismi Prince'in şarkılarıyla hazırlanan bir müzikal film geliyor.
Kültür Sanat 7 Aralık 2018 - 15:25

Dünyaca ünlü efsane müzisyen Prince'in hayatı da filme konu oluyor. Ama ne Bohemian Rhapsody ne de Amy filmleri gibi biyografik bir yapım olacak… Tamamen Prince’in şarkılarından oluşan bir müzikal geliyor…
prince2016 yılında 57 yaşındayken hayatını kaybeden, hayatı boyunca 100 milyon kayıt satmış, sekiz Grammy, bir Altın Küre ve bir Oscar kazanan Prince’in filminin senaryosu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.
prince1Sadece Universal Pictures’ın Mamma Mia'nın benzeri bir film oluşması için senaristler ve yapımcılarla görüştüğü öne sürüldü. Game Of Thrones yıldızlarından Emilia Clarke ile Crazy Rich Asians filminin yıldızı Henry Golding'in başrollerde yer alacağı da gelen diğer bilgiler arasında… Filmin yönetmeni ise Paul Feig olacak…
prince2