‘Tatlım Tatlım’ galası renkli geçti

Başrollerini, Aylin Kontente, Büşra Pekin, Gupse Özay, Şebnem Bozoklu, Bülent Emrah Parlak, Çağlar Çorumlu, Fatih Artman ve Serkan Keskin'in paylaştığı, Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği BKM filmi "Tatlım Tatlım", önceki akşam yapılan gala gecesi ile görücüye çıktı. Tüm ekip filmin ardından Uniq Hall Tamirhane'de yapılan after partiyle, gala ve vizyon öncesi için kutlama yaptı.

‘Tatlım Tatlım’ galası renkli geçti

GALA GECESİNE ÜNLÜ YAĞMURU

Filmin galası önceki gün sanat camiasından ünlü simaların katılımıyla Uniq Hall’de gerçekleşti. 1200 kişilik salonun hınca hınç dolduğu galaya katılanlar arasında; Alper Kul, Barış Arduç, Metin Şentürk, Sadi Celil Cengiz ve eşi, Mahmut Tuncer, Ersin Korkut, Erdem Yener, Şükran Ovalı-Caner Erkin, Ayça Erturan, Emel Müftüoğlu, Müjde Uzman, Onur Büyüktopçu, Şahin Irmak ve eşi, Hande Doğandemir, İrem Sak, Özge Özpirinçci, Buğra Gülsoy, Funda Arar, Semih-Yasemen Kaya, Ali Sunal ve Seda Bakan gibi isimler katıldı.

alper-kul

TÜM ALKIŞLAR ÇAĞLAR ÇORUMLU’YA GELSİN

Yılmaz Erdoğan “Aslında 90’lı yıllarda Aktüel dergisi için yazmaya başladığım diyaloglar önce yazı sonra kitap sonra da tiyatro oyunu oldu ve şimdi de onun film galasındayız. Yani ben bu hikayenin neresine baksam sadece bunu görüyorum. Sekiz tane yetenekli, birbiriyle yarışan çok tatlı çok iyi oyuncularla çalıştım. Onun da ayrıca keyfini yaşadım” dedi. Filmde rol alan Çağlar Çorumlu’nun babasının ölümünden dolayı galaya katılamadığını belirten usta oyuncu, “Bugün malesef kaderin bir sürpriziyle Çağlar kardeşimin babası vefat etti, bütün alkışlar ona gelsin. Kendisine şahsım ve tüm ekibim adına bir kez daha baş sağlığı diliyoruz” dedi.

bulent-emrah-parlak-serkan-keskin-fatih-artman

‘TORUNLARIMA ANLATACAĞIM BAŞ YAPIT OLDU’

Filmde rol alan dört kadından birisi olan Gupse Özay, heyecanlı halleri ile dikkat çekti. Şık giyim tarzı ile tüm bakışları üzerine çeken oyuncu, “Kendi adıma bu ekiple bir iş yapmış olduğum için deliriyorum, torunlarıma anlatacağım bir başyapıt. Hiçbirimiz izlemedik, o yüzden böyle sus pus olduk. Herkese çok teşekkür ederiz, çok heyecanlıyız” dedi.

bugra-gulsoy-nilufer-gurbuz

‘HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN’

Filmde rol alan isimlerden olan oyuncu Bülent Emrah Parlak, rol arkadaşı Aylin Kontante’nin yaptığı dilekler için yorumda bulundu. Parlak, “Aylin filmimizin güzel bir yolculuğa çıkması için çok dua etti, ‘Haybeden Gerçek Üstü Aşk’ şahane bir senaryo olarak karşımıza çıktı. Ben de bu filmde oynama şerefine nail oldum, hepimize hayırlı olsun” dedi.

caner-erkin-sukran-ovali

‘KENDİMİ ŞANSLI HİSSEDİYORUM’

Filmde canlandırdığı komik karakteri ile dikkat çeken Şebnem Bozoklu, “Ben çok mutluyum ve arkadaşları olmaktan meslektaşları olmaktan çok büyük mutluluk duyduğum, bizim dönemin en yetenekli oyuncularıyla birlikte çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yılmaz Erdoğan metni ile çalıştık, bu metin Yılmaz Erdoğan ve Demet Akbağ tarafından hem de kapalı gişe olarak uzun yıllar oynanmıştı. Bizler çok dost bir ekibiz. iyi arkadaşlarız. Beraberce bir film yapmak ve bir Yılmaz Erdoğan filminde olmaktan dolayı kendimizi çok şanslı ve mutlu hissediyoruz” dedi.

cengiz-bozkurt

AYAĞININ TOZUYLA GALAYA GELDİ

BKM sahnesinde uzun yıllar Yılmaz Erdoğan’ın öğrencisi olan Büşra Pekin, heyecanlı halleri ile dikkat çekti. Amerika’dan gelir gelmez soluğu gala gecesinde alan oyuncu, “Ben bu filmde olduğum için çok mutluyum, tekrardan Yılmaz Erdoğan ile çalıştığım için de mutluyum. Kendimi çok şanslı hissediyorum, çünkü o muhteşem yazar ve yönetmen. Biz aslında tatil yaptık ve o esnada bir film çektik. Çok heyecanlıyım” dedi.

hande-dogandemirirem-sakozge-ozpirincciseda-bakansahin-irmak-asena-tugal
Loading...