Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Westworld 2. sezon fragmanı yayınlandı! Westworld yeni sezon ne zamna başlayacak?
Westworld 2. sezon fragmanı yayınlandı! Westworld yeni sezon ne zamna başlayacak?
Geçen yıla damga vuran dizilerden Westworld'ün 2. sezon fragmanı yayınlandı. dizinin takipçileri yeni fragmanın gelmesi ile Westworld 2. sezon ne zaman başlayacak merak ediyor. İşte J.J. Abrams ve Jonathan Nolan’ın yapımcılığını üstlendiği, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright ve Tessa Thompson gibi ünlü isimlerin başrolünde olduğu HBO’nun en çarpıcı yapıtlarından Westworld 2. sezonu fragmanı...
Kültür Sanat 30 Mart 2018 - 16:01

Geniş bütçesi ile merak uyandıran ve izleyen herkesin yeni sezonunu iple çektiği Westworld’ün 2. sezon fragmanı yayınlandı. Yeni sezon fragmanı Bernard ve Dolares karakterleri üzerine odaklandı. Dolares’in özgürlüğüne kavuşmak için amansız bir mücadele verecek.

WESTWORLD 2. SEZON FRAGMANI

WESTWORLD YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Michael Crichton’ın romanından ve 1973 tarihli filmden uyarlanan Westworld’ün oyuncu kadrosunda Ed Harris, Evan Rachel Wood ve Thandie Newton’ın yanı sıra bu sezon diziye, Gustaf Skarsgard, Fares Fares, Betty Gabriel, Katja Herbers, Tessa Thompson, Louis Herthum ve Neil Jackson yer alıyor. Westworld yeni sezonu 22 Nisan’da başlayacak.

Etiketler